Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 11.Hafta: Galatasaray-Fenerbahçe (02.11.18 - 21.00)

Celtics

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

penaltıda yorum farkının kaynağı şu olmalı,
müdahale topun oynandığı yerde mi, değil mi?
şut atan adama kayılmış olsa faul olur.
eğer futbolcu topu ayağından çıkardıysa ve kendisine gelen müdahale kasıtlı ya da kontrolsüz güç değilse, yani sadece dikkatsizlikten kaynaklı ise faul olmaz.
isla topu önceden çıkardı mı çıkarmadı mı sorun.

yazdıklarının direkt olarak tam tersi olay.

kalecinin topsuz alanda kontrolsüz müdahelesi var işte adama. o müdahelenin tek affı kalecinin topa temas edebilmiş olması.

kaleciyle karşı karşıya kazanılan penaltıların %90 böyle zaten. kaleci topu ıskalayıp oyuncuya temas ederse penaltı olur
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de o mantikla topu at sonra git kaleciye carp yine penalti olsun.

Kalecilerin yaptiklari penaltilarda kaleciler oyunculara zaten vurus imkani vermeden mudahele ediyor, adami indiriyor cekiyor celme takiyor vs.

Senin ortana herhangi bir mudahele yok, hizini da alamayip carparsan penalti olmasini sorguluyoruz ama dedigim gibi tekrardan izleyince penalti degil demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi penaltıyı niye dert ettiniz bu kadar. 2 0 dan maç mi verilir.

2 pas yapamayan takıma yeniliyorduk az kalsın. Yarıştan kopmadık fener dusunsun 15. Herifler fjd

Tarihin en ezik feneri falandi herhalde. Hala 1 farkla öndeyken bu kadar kopulmaz maçtan.

Eren daha oynamadan sakatlaniyor. 2 maç oynar yine 3 max oynamaz. Sinan aşırı ergen. Umut bulut olsa kaçırmaz onun kaçırdıklarını.

Onyekuru balon rodri formsuz. Ömer topçu değil.

Takımın net en iyisi linnes ve muslera. Ozan işte oynuyor. Gerisi çöp.

Salke maçında mağlubiyet gelirse düşüş devam eder. Bu kadroyla zor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

ginaly said:

penaltıda yorum farkının kaynağı şu olmalı,
müdahale topun oynandığı yerde mi, değil mi?
şut atan adama kayılmış olsa faul olur.
eğer futbolcu topu ayağından çıkardıysa ve kendisine gelen müdahale kasıtlı ya da kontrolsüz güç değilse, yani sadece dikkatsizlikten kaynaklı ise faul olmaz.
isla topu önceden çıkardı mı çıkarmadı mı sorun.

yazdıklarının direkt olarak tam tersi olay.

kalecinin topsuz alanda kontrolsüz müdahelesi var işte adama. o müdahelenin tek affı kalecinin topa temas edebilmiş olması.

kaleciyle karşı karşıya kazanılan penaltıların %90 böyle zaten. kaleci topu ıskalayıp oyuncuya temas ederse penaltı olur

Ya ben bir kuraldan bahsediyorum, musleranin pozisyonu penalti mi degil mi onu soylemiyorum ki.
Devamondaki postlari okumadan hemen alintilamissin.
Sosyal ağlarda paylaş

kırmızı mı denmiş?? asdhfusdahfuah
adamın verdiği pas 5 metre mesafe kaydetmiş zaten yerde dengesini kaybetmiş olan adamla, dengesiz kaleci çarpışıyor top çoktaaan olay mahalini terkettikten sonra. hücum oyuncusunun o topu takip etme niyeti ve ihtimali de yok. gayet verilmeyebilir penaltı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...