Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Outlands

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Yine zehri aldık, arada bir de olsa girip bakınayım, PvM falan deniyeyim diyorum. Zaten ilk defa RunUO olacak, bir de uzun zamandır oynamıyorum, başlangıç için yardım edebilecek patiler kimler ? Wiki sayfalarındaki Template'lerden seçip skilleri ona göre kasıyorum, var mı build tavsiyesi olan ?

Sosyal ağlarda paylaş

tam runuo denemez. sphere oynayan biri kolaylıkla adapte olur. yardımcı oluruz. wiki yi mutlaka bi gözden geçir.
https://uooutlands.com/wiki/Main_Page  

https://uooutlands.com/wiki/Templates      - buildler için yardımcı olur.

https://discord.gg/7uWaNxmZ     outlands oynayan bir çok türk burda. patidende arkadaşlar var.  yardımlaşıyoruz muhabbet ediyoruz. epeyde bilgiler var.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Cute, 16.08.2023 11:32 tarihinde dedi ki:

Bende oynuyorum in-game görüşürüz ses edin yeter ) HocaEfendi sen hangi guildasın.

aktif oynamıyorum artık. en son facedeydim.

wikisi müthiş hakkaten @Dark_Soul her geçen gün üstüne ekleye ekleye devam ediyorlar. ve çok ince hesap kitap yapıyorlar

-
bi süre sonra rutine bağlıyor ya dungeon farm- boss-omni - dungeon farm başka bişi kalmıyor sıkıldım epey

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

warrior ile başlayabilirsin.  skilleri kas(shelter island dan çıkma 70 yapıyorsun hepsini orda) -> bana mesaj at runebook vs ayarliyim ->biraz para yap -> aspect ac devam et zor bişi yok. oynadıkça detayları çözüyorsun zaten. 

discord: majesty07 msj atabilirsin.

dil varsa daha basit çözmen. türk oyuncularla tanışırsın kolay yürür işler. 

Sosyal ağlarda paylaş

Discord ne için kullanılıyor onu bile bilmiyorum. Konuya o kadar uzağım. 

Crafter skill ve statları nasıl olmalı göremedim. Sadece crafter oynasam olmaz mı? Para biriktirip belki ev alırım.
Runuo gibiyse ileride tamer/mage olup heal atabilirim.

Bu server bizimkiler gibi kapanmıyor değil mi?

Sosyal ağlarda paylaş

discordda anlatırım sana detayları.bi kaç türk topluluğuna davet ederim sorularına rahat cevaplar alırsın. pvm için bi karakter şart. evet crafter oynarsın ama şöyle diyim. haftalık görevler var burda puan topladığın o puanlarla bişeyler alabildiğin.  o yüzden her oyuncu bi craft karakter yapıyor kendıne satış için biraz zorlayabilir seni.

ha satış yapamazmısın yaparsın tabi. ama sanki olay pvm üzerinden dönüyor. bence dungeonlarda yada dünya üzerinde yaratık öldürmek için ana karakterin olmalı bi tane. 3 hesap açma hakkın var 3 hesapta 5 er karakter. 2nci hesabında craft karakter yapabilirsin hem kendi ihtiyacını hemde gerekirse vendor kiralayıp satışını yapabilirsin.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm haritayı ve sistemleri sıfırdan oluşturdukları için çok fazla hata bekliyordum ama oynadığım kadarıyla orijinalinden daha titiz hazırlanmış. Kurulumu filan epey basitleştirmişler. Çağa bence güzel adapte olmuş. Ayarlar menüsünde çok güzel detaylar var ama hala ilk girişte ekran düzenini ayarlama işi çok zor. Discord ile göstermeseniz beceremeyip silerdim. Bunun dışında çok sevdim.

Sosyal ağlarda paylaş

oynadıkça daha çok seveceksin henüz %10 unu gördün diyebilirim.dungeon farm  vs başla ufaktan bi karakter ile. zamanla guilde falanda girersin bir çok etkinlik var onlarada katılmaya başladınmı değme keyfe. 

rent oda kirala önce haftalık 10k falan kirası. evinde olan tüm özellikleri kullanabiliyorsun. öteki hesaplarını ortak edip onlarla kullanıyorsun. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...