Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Outlands

Xenus

Öne çıkan mesajlar

32 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

archery gm'ledim ama aşırı miss'liyor. Magery veya başka bir şey kasıcam ya var mı tavsiye. Hazine avı istiyordum hep, hiçbir serverda adam gibi çalışmıyordu ?

taktik olursa miss azalır. aspect in tieri  arttıkcada miss azalıyor.

craft oynarım diye craft açan arkadaşlar craft işi cok pahalı bi bs kasmak 2m  para gerektiriyor.
yada tailor 400-500k yı geçiyor.
https://uooutlands.com/wiki/Blacksmithy  (en altta yazıyor gm lemek için kaç ingot gittiği ortalama)

bence toplayıcı olun  lumber yada mining veya forensic.  hammaddde güzel para. mutlaka 3 accountunuzdan birinde bi toplayıcı olsun. ileride hammaddenizi kendınız toplarsanız craft kasarsınız.

Sosyal ağlarda paylaş

yok artık, ortama gel. dyna sana yancı olarak geliyorum 2 at verirsin ? bu arada selamlar herkese.

2 sene önce başlayıp bi bard kasmıştım ama karakter duruyor mudur ? hoş accountu bile hatırlamıyorum ama bu kadar tanıdık görünce dayanamadım client iniyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.02.2021 at 23:17, bLackcha0s dedi ki:

archery gm'ledim ama aşırı miss'liyor. Magery veya başka bir şey kasıcam ya var mı tavsiye. Hazine avı istiyordum hep, hiçbir serverda adam gibi çalışmıyordu ?

Çünkü + veren archery silahı lazım. Ne kadar fazla archery o kadar miss rate düşürürsün. Taktik sadece bonus damage

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...