Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Outlands

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Neyse böyle değilmiş ? gerek yokmuş kendi okunu falan yapmaya.

Para için; Lumberjack veya Mining işte. Ingot ve board'ları oyuncular alıyor. Board 10 gp ingot 12 gp. discord #sell kalanıldan hemen satılıyor. Ben satmadım ama soruyorlar. 

Mage ve archery için Shelter Island'da 70 olup, sonra Prevalia Zoo'da immortal yaratıklar var. Onların üzerinde kasabiliyorsunuz. Burada tabii para lazım, loot alamıyorsunuz ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

beni bul vereyim tonla arrow. ?

tavsiyem once kesinlikle bir pvm char acin. sonrasinda ping, oyun mekaniklerine alisma, pvp yi tekrar eskisi gibi yapabilecek seviyeye gelme vesilesi ile yeni bir pvp char kasarsiniz. hem de onu kasicak kadar materyali pvm charla fazlasiyla toplarsiniz. 

pvp yi az cok denerseniz de dungeon vb yerlerde pk saldirdiginda ne yapmaniz gerektigini daha iyi bileceginizden dolayi hayatta kalma sansiniz artar. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.02.2021 at 13:47, Xenocide dedi ki:

peki bu serverın musluğu nerden akıyor yiğenler? ışıltılı şırood rob mu satıyolar nabıyolar?

donate var. prev coin  = 1 dolar.  ama bu prev coin oyun içi 12k falan ediyor tanesi. prev coin ile kozmetik şeyler alınıyor.  yani imba bow - 1 kere vurdunmu 500 damage vuran kılıç falan değil. birde patreon ile bağış yapan bi kitle varmış.. 

birde rutin her ay prev coin alanlar var sunucuya destek amaçlı duyduğum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 22.02.2021 at 23:18, Black-ice dedi ki:

solo warrior pvm için ne önerirsiniz ufak ufak gireyim vakit oldukça

mf build yapmak lazım sanırım?

nerelerde gezeyim nerelerde para kasayım? ne gibi itemlere kasayım vs.

skill nasıl kasabilirim gerçi pvm yaparak gezerek kasarım diyorum ama öğreneyim onu da.

bard dexxer yapabilirsin. solo. 

ayrıca 
https://uooutlands.com/wiki/Templates
şurda önerilmiş buildler var.

ayrıca 
yeni gelen türk arkadaşlar için dc de kurdum ben bilgi alışverişi  - build - temel bilgiler vs. 
https://discord.gg/b9vbB9tN

Sosyal ağlarda paylaş

On 23.02.2021 at 20:06, imamizer dedi ki:

evet 1 hesap 1 karakter.

hayır her 3 acc hakkın var totalde. her accde 5 char acabliyorsun. aynı anda 3 acc de online olabilir ama aynı dungeona falan giremez. 4ncü acc yi açarsan hepsinin banlanma riski var yasak.
charların oyundan düşme süresi uzun. 
tavern yada inn lerde log out olursan cabuk düşüyor oyundan yada evde  log out olman lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

yahu artık olsun 30 senelik oyun. Şu oyunu oynamış adamlardan c level pozisyonlarda olanlar holding sahibi bitcoin hodlcular falan vardır 3-5 ateşlesinler artık ?

Server harika ya ama pvp ye giremem benim külüstür şirket bilgisayarı dökülüyor resmen kaldıramıyor. Bir abi çıktı yararlı şeyleri gösterdi. Aspect olayı süper, mob'lardan düşüyor veya siz alıyorsunuz weapon upgrade oluyor
Society var oradan taskler alıyorusnuz işte 250k değerinde canavar öldür falan diye o ödüllerle binek alınıyormuş galiba
Bir de banka önündeki board'tan her hafta nerede ne bonus var görebiliyormuşsunuz. Belki yazılmıştı da bir heyecanla tekrar yazmak istedim.

Az önce dungeon'da yanlışlıkla lootta bir itemın adına bakarken itemı çekmişim crim oldum direkt indirdiler ? 

Sosyal ağlarda paylaş

onunda komutu var.  yukarda verdiğim dc de kanallarda bu bilgilerin hepsi var. ilk gelenler bocalamasın diye ?

https://discord.com/channels/798577889691566091/798611033283362826/798611058860359720

birde 
ping problemi yaşayan varsa [accelerate   yazsın oyunda Opted-in yazarsa clienti komple kapatıp açsın. ping biraz düzeliyor.  (köşeli parantez ile)

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Dexxer'ı kelime anlamı olarak mace veya fencing gibi warrior sınıfına ait skill'leri kullanan küme için mi kullanıyorlar? YouTube'daki yorumlara göre tamer'lar epeyi sağlam ama kasmak kolay değil. Diğer template'lara ön ayak oluşturup para kazanmak için Peace-Discordance Dexxer karakter mi açsam? ?

Sosyal ağlarda paylaş

@orc_lord

ben tamer ile başladım, 90'a kadar kastım (baydı, 100'e kadar kasmak istemedim) şuan girip girip farm yapıyorum. birkaç ay sonra kasarım 100'e. Başlarda biraz baymayı göze alarak crab-tamer kasabilirsin.

(bu arada evet, dexxer = warrior diyebilirsin.) 

mesela ben hem tamerım, hem dexxer. template'im şu. Crab kullanmıyorum, ape'e geçtim ama bu şuan seni ilgilendirmiyor. Tamingi 90'a kasması biraz bayacak da olsa, rahat farm için göze alabilirsin. Uğraşmayayım dersen bard - dexxer.

Husk Crab Dexxer Tamer (700 skill points)

100 Str / 100 Dex / 25 Int

100 Fencing (Special hits boost hit chance by 10% (including crabs))

100 Herding (25% damage bonus for your crabs)

100 Veterinary (good rez chance and good heal amounts)

90 Animal Taming (minimum taming needed to use husk crabs)

90 Animal Lore (minimum lore needed to use husk crabs)

80 Arms Lore (disarm and improved chance to score fencing special hits)

70 Magery (utility and emergency self healing)

40 Alchemy (5 minute buff potions (str/magic resist)

30 Camping (can carry 60 more stones of items)

Recommended aspect: Water (cheap, increased fencing specials & heals)

Recommended weapon: War Fork or Kryss (fast specials & free hand for potions)

Recommended armor: Leather or Studded (decent mana regen, crabs will tank)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...