Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO Outlands

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Majesty # 3003 discord. As a result of the violation of this rule, the player will be immediately and irrevocably banned. The Outlands Tr Discord Channel where they have established the article is clearly and clearly violating, even if there is a right or wrong reason, by mentioning the game information that I have asked him as a result of my argument with a player, he declares himself a game manager and blocks me from the groups. @Apollo

bulamadim discord da seni, bu cikiyo banlandin mi slkhldsfh

Sosyal ağlarda paylaş

sen ver abi. paticik dc de d HocaEfendi nick  #uo-outlands kanalında yazdım baya

malın teki beni şikayet edip banlatmaya çalışıyordu ? iplemedi kimse. 

tr outlands adında bir discord sunucusu kurduk.yenı gelenlere yardımcı oluyoruz ondan bahsetmiş.  

https://discord.gg/gAfp6HPa

HocaEfendi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Esh denen zat konusunda dikkatli olun. Dilenci gibi sürekli para istiyor, hallederiz abi diyor. 5k atsana diyor falan. 

Bu arada Fatih'e (Hocaefendi) sözüm var, o bana yardım etti ben de yeni gelenlere yapabildiğim kadar destek olacağım.

Fakirim ama gururluyum, 30k param var. Şuan için ilk 3 yeni gelene 5k'lık starter pack verebilirim. Karakter kasmak için gereken acil ihtiyacı karşılayacaktır. Discorddan yazabilirsiniz, pati discordunda #uooutlands kanalındayız.

Para az gibi gözüküyor ama değil, para baya değerli bu serverda ve kazanmak zor :) 

Sosyal ağlarda paylaş

ben bu runuo'daki bodçu muhabbetinden aşırı tiksinmiştim. Direk game abuse mekaniği ve oyunun standardı haline gelmiş. O olay var mı? böyle 100 tane karakter açıp bod kasıp paranın dıdısına koyma falan?

bi de şu makroyla potion içme falan muhabbetleri hala oluyo mu? uo'ya heves edip "haa ama böyle şeyler vardı ?" diye düşünüp vazgeçiren şeyler bunlar hep.

Sosyal ağlarda paylaş

Makroyla pot içmek geride kaldı, artık karşıdakinin cast time'ına göre büyü cast eden scriptler var. veya warriorlar otomatik takip ediyor kitlendiği karakteri. hatta bir kişi kilitleniyor, party'sindekiler de otomatik aynı kişiye kilitleniyor vb. yakında ai falan gelir scriptlere.

sadece kendi client'ıyla erişim sağlayan serverlarda durum farklı olabilir. aktif tr serverlarında durum bu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...