Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Lego - Technic, Creator ve Architecture

MÖD

Öne çıkan mesajlar

42029 (300 TL) - Kutu ve etiketler yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

10242 (300 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı, etiketleri yapışık halde duruyor.

42052 (350 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı, etiketleri yapışık halde duruyor.

Architecture Big Ben (80 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

Architecture Eiffel Tower (120 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

Kadıköy merkezde elden teslim edebilirim. İstenirse, teslimat öncesi seti parçalarına ayırabilirim fakat bütün halinde teslim etme taraftarıyım. Zira, parçaların eksik olmadığını bir nevi ispatlamış oluyorum bütün olarak teslim ederek.

Başka setlerim de mevcut fakat kılavuzlarını bulmadan ilana eklemek istemedim şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

42029 ve 42052 satılmıştır.

10242 (300 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı, etiketleri yapışık halde duruyor.

Architecture Eiffel Tower (120 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Etiketler yok. Yapılı duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Yapılı halde duruyor.

75111 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz var. Yapılı halde duruyor. (en sevdiyim karekter dark wader)
Sosyal ağlarda paylaş

Güncel Liste

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Etiketler yok. Yapılı duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Yapılı halde duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleme

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (alternatifiyle birlikte toplam 2 kılavuz halinde). Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (2 adet alternatifle birlikte toplam 3 kılavuz halinde). Yapılı halde duruyor.

Üçlü Technic Paket (200 TL)

42034 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler yok. Yapılı halde duruyor.

42027 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

42026 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
MÖD said:

Güncelleme

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (alternatifiyle birlikte toplam 2 kılavuz halinde). Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (2 adet alternatifle birlikte toplam 3 kılavuz halinde). Yapılı halde duruyor.

Üçlü Technic Paket (200 TL)

42034 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler yok. Yapılı halde duruyor.

42027 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

42026 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

Güncel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...