Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

500 dolarlık iddaa (with TheGreatWall)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

üzgünüm ama hangi post olduğunu belirtmemişsin :/ ben bulduğumu koydum gitti.

bir tane daha ama HANGİSİNDEN bir tane daha?

ayrıca 1 kez olur 2 kez olur dediğimi sadece sana değil aynı zamanda orada tiner esprisini iki kez üstüste yapan sabo'yaydı. sadece sen üzerine alınmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

zaten hakkında konuştuğunuz mesaj o senin gösterdiğin mesaj değil mi? "bir tane daha" bul demiş eleman. başka bir tiner mesajı için mi konuşuyordunuz?

ayrıca elmalıvodka penaltıda ofsayda itiraz edildiğini iddia ettiği için yüzyılın haksızı. onu es geçmeyelim.

mokoko da zaten tinerci esprisi yapıyorsunuz demiş, çoğul konuşmuş zaten muhtemelen seni de kastederek bizzat greatwallun yaptığını kastetmemiş gibi geldi. bence para iki tarafa da gitmez, 250 250 birleşip 500 dolar bir fakire bağışlayın

ibanımı paylaşıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Ben de mi dönsem, arada oynasak mı.

Abi ama yaşladın amk ya. Dün 3-4 oyun hots attım yatmadan, 12 de yattım, 7'de mal gibi kalktım ya.

CS:GO hele ağzıma sıçar şuan asklfasf.

valla taaaa kartal ranklarından nova 1' düşmüş hesap yıllarca oynamayınca. tekrar çıkmaya çalışıyorum şuan. Tüm competitive map poolu işaretledim oynadığımın tickini kaldırıyorum. Baya her maçı kazandım döndüğümden beri günde 1 maç atıyorum 5 gündür falan.

Takım da kanser olmayınca iyi geliyor stress atmak için akşamları. Toxic türkler falan gelirse yine çekilmez olur bırakırım ama uzun süredir oynamadığımdan mı bilmem zevk alıyorum şu sıralar yani.

ben dün gece 1 el cs, biraz fifa üstüne biraz witcher 2 takıldım 3te yattım sabah kalkıp işe geldim işte, direniyorum hala yaşlanmadım.

dahaa ölmedik
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

üzgünüm ama hangi post olduğunu belirtmemişsin :/ ben bulduğumu koydum gitti.

bir tane daha ama HANGİSİNDEN bir tane daha?

ayrıca 1 kez olur 2 kez olur dediğimi sadece sana değil aynı zamanda orada tiner esprisini iki kez üstüste yapan sabo'yaydı. sadece sen üzerine alınmışsın.

Burada benim hangi post olduğunu belirtmeme gerek yok çünkü sen zaten benim yazdığım postun üstüne yazıyosun. Bende kendi adıma benimle ilgili bir tane daha böyle post bulursan 500 dolar vereceğim diyorum. Konuyu açtığına göre kabul ettin teklifimi. 500 dolarımı bekliyorum. Bana vermesen de uyar bana.
İhtiyacı olan birine ver yada bağışla. Yaptığını da kanıtla makbuz vs. Kafi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

benim üzerine yazdığım post senin tiner postun değil bu

https://forum.paticik.com/read.php?29,8876551,8950357,page=152#msg-8950342

ayrıca o yazdığımda geçen tiner muhabbetinin sadece seninle alakalı değil o sayfadaki tiner muhabbeti yapanlarla ilgili olduğu da net. aynı sayfada 3 kez tiner geçince paticik'in seviyesi ne kadar düşmüş lan diyipte yazdım onları. sen üzerine alınmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mokoko iyi uzattın harbiden. Sen ne üstüne yazarsan yaz. Demişsin ki 1 den fazla. Bende kendi adıma değil 1 den fazla dedim ve sana birşey teklif ettim. Sende konuyu açarak kabul etmiş oldun ve kaybedeceksin abi. Kabul et. Mesajda orada açıkca gözüküyo herşey. Uzatma daha fazla fm19-fifa19 da falan anlaşalım. Hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

benim üzerine yazdığım post senin tiner postun değil bu

https://forum.paticik.com/read.php?29,8876551,8950357,page=152#msg-8950342

ayrıca o yazdığımda geçen tiner muhabbetinin sadece seninle alakalı değil o sayfadaki tiner muhabbeti yapanlarla ilgili olduğu da net. aynı sayfada 3 kez tiner geçince paticik'in seviyesi ne kadar düşmüş lan diyipte yazdım onları. sen üzerine alınmışsın.

Abi üzerime alındım ve bi teklifte bulundum. Konuyu açarak kabul ettin ve kaybettin. Fifa 19 al ps4 için anlaşalım. Ayrıca ilk postta paylaştığın postumu biliyodun demek ki. Yok ben bilmiyodım falan diyosun ama tinerin kaç kere dendiğini biliyosan benim postumu da biliyodun ve bu postu görerek yorum yaptın. Hadi bekliyorum bi ps4 için fifa19. Pahalı diye almamıştım asdgh.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

dediğim gibi hangi posttan farklı olduğunu belirtmezsen ben hangi posttan farklı bir post bulacağımı bilemem. ilk gördüğümü yapıştırdım bana yetti. sana yetmiyorsa yapıcak bir şey yok.

Hacı okuduğunu niye anlamıyosun. Bir tane daha demişim. İlk başta demişim. Sen konuyu açmadan. İlk gördüğün değil 2. Gördüğünü yapıştır. Eğer konuyu açıp kabul etmiş bulunduğun teklifi onurlandıracaksan sana da yetmemeli bu paylaşım. Paramı vermeyeceksen vermiyorum de eyw. Onda sıkıntı yok. Vermiyorum kardeşim dediğin anda bu konu kapanır zaten. Uzatmam yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...