Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş hayatı ana başlık

Aceace

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/insan-kaynaklarinda-yeni-donem-kuantum-uzmanligi-3019553/

said:
İnsan kaynaklarında yeni dönem: Kuantum uzmanlığı

Kurumsal şirketler işe alımlarda kuantum düşünce tekniği yöntemlerini uygulamaya başladığı belirtiliyor. Kuantum Eğitmeni Anıl Şehirlioğlu, Avrupa'da ve Amerika'da oldukça yaygın kullanılan kuantum düşünce uzmanlığı Türkiye’de de büyük rağbet görmeye başladığını söyledi.

(facepalm)

IK'cılar yine iş başında. resmen işimiz gücümüz ztn yok biraz daha boş şeylerle uğraşalım milleti söğüşleyelim taktiği. bide haberde fiyatı da vermiş 10 15 bin tl maaş alıyor KUANTUM IK'cılar diye lasjhfdjsadfh
Sosyal ağlarda paylaş

abi kıdem tazminatını diyorsan eğer, sen bırakmasan da hükümet bu sene içinde bırakacak gibi duruyor. göz dikmişler kesinlikle, bu işi fonlaştıracaklar ki o fonu da sağa sola kredi diye dağıtabilsinler. hepsini işverenden almak yerine bir kısmı işveren bir kısmı işçi olacak muhtemelen bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla her sene yeter artık dediğimde kalmama motive edecek bir zam alıyorum ama tabi aslında ne uzayıp ne de kısalabiliyorum döviz kurları sağolsun.

bir yandan da sen şirketin nazını çekiyosun şirket senin nazını çekiyor falan derken başka bir yerde aynı comfort zone'u yaratabilecekmiyim endişesiyle yerimizde oturuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
On 11.01.2019 at 22:05, goldbären dedi ki:

abi kıdem tazminatını diyorsan eğer, sen bırakmasan da hükümet bu sene içinde bırakacak gibi duruyor. göz dikmişler kesinlikle, bu işi fonlaştıracaklar ki o fonu da sağa sola kredi diye dağıtabilsinler. hepsini işverenden almak yerine bir kısmı işveren bir kısmı işçi olacak muhtemelen bir de.

oha sen bunu dedikten üç ay sonra reform pakedi diye açıkladılar, büyük adammışın abi...

Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Bu günlerde ne yapıyorsunuz? Evden, işe devam, ücretsiz izin?

Evden aynı tempo devam ediyorum ben. Fakat bazı arkadaşların ofisleri ücretsiz izne çıkarmış çalışanları hep (gerçi son zamanlarda büyük müvekkiller kaybetmişlerde hep bunlar). O açıdan sanşlı çıktım ben, müvekkillerin hepsi tam tempo çalışmaya devam ediyor, davalar ilerlemiyor ama davalarla bir ilgim yok benim. Ama genel olarak dava departmanı, icra departmanı filan nasıl ilerler bilmiyorum daha devam ederse bu durum.

Onun dışında yaz tatilinde okulu özlediğim günleri hatırladım. İş yerine dönmek istiyorum artık, saç-sakal alkolik öğrencilik yıllarıma döndü =( En azından Sodexo'da 2k'ya yakın para birikti, işyeri açılsın hergün suşi yerim artık bir ay ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...