Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prezervatif neden pahalı

Head

Öne çıkan mesajlar

neden sürekli korunun diyorlar da prezervatifleri pahalı yapıyorlar , bir türlü anlam veremiyorum.
hayır maliyeti öyle yüksek bir şey olsa anlarım , üstünde böyle pırlantası felan yokki , havyar felan da yok içinde , neden bu kadar pahalı?

hayır , millet gidiyor dandik markalar kullanıyor , efendime söyleyeyim patlıyor onlar da noldu ondan sonra populasyon patladı , 10 ekmek arttı.

reklamları yapıyorlar iyi güzel ama bence daha ucuz olmalı.
dün alexi ile de konuştuk biraz , adamlar Afrika'da havadan atıyormuş prezervatifleri AIDS yayılmasın diye.
gidelim toplayalım burada karaborsa yaparız , hem şöyle yamyam felan da görmüş oluruz , değil mi?

(bu arada arattım forumlarda prezervatif diye , penthesilea ve nefr'in "prezervatif oldum ben" başlıkları çıktı , gönül rahatlığıyla açabilirim herhalde.)[signature][hline]valandil ownz j0o!
i said, lord, take me downtown,
i'm just lookin' for some tush.
WoW - Kelvin , the Human Mage.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede kasaların önünde satılan prezervatifleri insanlarımız istemekten utanıyorlar.Vede çalma yoluna gidiyorlar. Geçenlerde okuduğum bir haberde bi şehirde en çok çalınan ürün prezervatifmiş.

Bu arada maliyeti fazla bişeyde değil ama arz talep olayı. Türkiyede fazla kullanılmıyor maalesef ve bu yüzden çok para.[signature][hline]Yeşilaycı Pati
Beer help ugly people have sex since 1862
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 13 Şubat 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
mesela almam lazım şimdi , ama yok kardeşim böyle pahalı , öğrenci adamız biz

öğrenci prezervatifi yok mu

Puhahah git de eczaneye öğrenciyim abi verir belki ucuza.[signature][hline]Gözlerinizi kapadığınızda daha çok şey görebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 13 Şubat 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
doğum kontrol hapı çok ucuz onu tercih et..

Bunların genellikle bir çok yan etkisi olabiliyor, baya sakıncalı. Kısa veya uzun vadede hormonal dengesizliğe kadar gidebiliyor kız tarafı için kötü bir seçim.[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

doğum kontrol hapı hormonları bozuyor sakat yani anlayacağın çok kullanılırsa tehlikeli. Japon bir arkadaşım çok zorluk çekmişti =)[signature][hline]Yeşilaycı Pati
Beer help ugly people have sex since 1862
arcane, 10 Şubat 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
genç, körpecik zihinlerin sağlıklı gelişimi için heteroseksüel bi forum isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 13 Şubat 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
said:
Head, 13 Şubat 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
migros torbası takıcam paket lastiğiyle.

sonra şartlı refleksle, her süpermarket alışverişinde..

lol[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demon_of_Hell, 13 Şubat 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
doğum kontrol hapı hormonları bozuyor sakat yani anlayacağın çok kullanılırsa tehlikeli. Japon bir arkadaşım çok zorluk çekmişti =)

yok öle bişi üstelik Adet bozukluğunu da düzenleyen pek çok faydası olan mübarek bir ilaçtır o doğum kontrol hapı...[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

hormonları bozduğunu da ben duydum.

ya ben anlamam öyle kontrol hapı felan.

olacak mis gibi prezervatif.
you shall not pass diyecek.
hah anca öyle .)[signature][hline]valandil ownz j0o!
i said, lord, take me downtown,
i'm just lookin' for some tush.
WoW - Kelvin , the Human Mage.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada doğum kontrol hağını erkekler yutmuyor sakın sakın siz içip kızla beraber olmayın..
o hap bayanlar için :lol:
Hani bilen var bilmeyen var uyarayım da.. sonra bana gelmeyin kürtaj için 300YTL çık diye :lol:[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 13 Şubat 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
abi aslında olaya asidik ortamda girsek spermler ölür ha
daha bi ekonomik gibi.

Spermicide var, spermleri öldüren yöntemi seçmek istiyorsan ama nekadar başarılı bilmiyorum. Prezervatif veya doğum kontrol hapına ek olarak %100 garanti için kullanılır.[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...