Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

televizyon uydu hizmetleri tavsiye isteği

Bone

Öne çıkan mesajlar

Digiturk'de şöyle bir paket kullanıyorum.
Başlangıç (Giriş) Paketi + Belgesel Paketi + Film Paketi + Dizi Paketi + Digiturk Plus + Avantaj Paketi = 99TL
Halk TV, Discovery Channel, Discovery Science, IDx, Mezzo, VH1, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Animal Planet, BBC Earth, dizi, film ve radyo kanallarını izliyorum.

Bunu taşıyıp değiştireceğim, bir ana oda bir de ek oda şeklinde.

TV hizmetlerinin şu an aktif olanlardan diğer paketleri kıyasladığımızda:

Digiturk
Filmin Yıldızı + Dizi + Digiturk PLUS 4K = 79 TL
Halk TV, Animal Planet, Cartoon Network, Discovery Channel, Discovery Science, IDx, Mezzo, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Nickelodeon, VH1, dizi, film ve radyo kanalları
(Yan Oda Filmin Yıldızı + Digiturk PlusIQ 4K = 34,50 TL)

Superonline TV+
TV+ Ekstra Paketi = 44,90 TL
FX HD, Fox Crime, Filmbox Arthouse, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Funbox 4K, Cartoon Network, Kidz Animez, 24 Kitchen, film ve radyo kanalları
(Yan Oda Kampanyası 14,9 TL)

D-Smart
Film Dizi Paketi + D-fix = 42 + 19 TL
Halk TV, FX HD, Fox Crime, Filmbox HD, 24 Kitchen, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, ID, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Cartoon Network, Kidz Animez, dizi ve film kanalları
(Yan Oda Film Dizi Paketi HD+ = 29 TL)

KabloTV
Üst Paket = 29,99 TL
National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet, ID, Discovery Science, FX HD, Fox Crime, Filmbox HD, Filmbox Arthouse, 24 Kitchen, Funbox 4K, Cartoon Network, Kidz Animez
(Yan Oda Giriş Paketi + HD Kutu + Üst Paket = 23,97 TL)

Türk Telekom Tivibu
Sinema Paketi = 25 TL
24 Kitchen, National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, BBC Earth, Kidz Animez, Cartoon Network, FX HD, Fox Crime, film ve radyo kanalları

Şu seçenekleri görüyoruz. Benim kullanım tarzıma (4K, film, belgesel vs) uygun olacak tavsiyeniz ne olurdu? Elbette fiyat tek başına kriter değil, öyle olsa KabloTV alıp geçmek en mantıklısı gibi.

Digiturk dışındaki diğer seçenekleri kullanmış olanların deneyimlerini özellikle merak ediyorum, onlar yazarsa iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Konuyu tekrar up'luyorum ama işin içinden çıkamadım :)

Piyasada o kadar fazla çeşit uydu alıcısı markası var ki. En sorunsuz olanı bulmak istiyorum, Türk firmalarının saçma sapan isimlerde leş ürünleri var. Almışken IPTV desteği olan ama hazır kurulu çanak altyapısıyla uydu yayınlarını da izleyebileceğim doğru dürüst bir cihaz önerebilir misiniz? Şuana kadar Vu+ ve Formuler marka olanlar tasarım işte arayüzü ile öne çıktı ama o kadar para verilir mi hiç bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abi bir şey söyleyeceğim.

belgesel için ne yapıyoruz?

yıllar sonra eve televizyon alayım şarap içer belgesel seyrederim dedim, nasıl content stream edeceğimi düşünmemişim.

home server mı yapayım, iptv mi yürüyeyim, digiturk'e para mı atayım vallahi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...