Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kombi suyu ısıtıyor kaloriferler buz gibi

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Bende de aynı problem var, servise para vermeden ben de yazayım belki bilen çıkar. Kombi bodrum katında, açınca bodrum, giriş ve orta kat cayır cayır yanıyor ama çatı katı kesinlikle ısınmıyor. Havasını yeni aldım, tekrar alayım dedim belki problemlidir ama yok direk su çıkıyor ve su soğuk çıkıyor kesinlikle çözemedim durumu. Yani su gidiyor ama ısınmamış su gidiyor, diğer katlardan kaynar su püskürüyor şerefsizim.

çatı hariç petekleri kapat anlaşılır
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

O değil de şu nasıl aynı problem ya? O kadar okumuş etmiş adam şunu nasıl "aynı problem" diye tanımlar?

Abi yanan kombi petekleri ısıtmıyor işte nedir? Ayrı topic mi açsaydım? kombi ve ateşleme sistemlerini tartışalım işte sıkıntı nedir tam olarak? Okumak ve etmekle şunun ne ilgisi var?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

aktiftablet said:

O değil de şu nasıl aynı problem ya? O kadar okumuş etmiş adam şunu nasıl "aynı problem" diye tanımlar?

Abi yanan kombi petekleri ısıtmıyor işte nedir? Ayrı topic mi açsaydım? kombi ve ateşleme sistemlerini tartışalım işte sıkıntı nedir tam olarak? Okumak ve etmekle şunun ne ilgisi var?

"hiç yanmayan kombi" ile "4. kata su basamayan ama ilk 3 katı cayır cayır ısıtan kombi" yi "aynı" diye tanımlamaya takıldım. Gerçi hiç 4 katlı evim olmadığından seni anlayamamış da olabilirim.
Özür dilerim kırdıysam. :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...