Jump to content
Celtics

Playstation 5

Öne çıkan mesajlar

§ 17 Haz 2020, 15:26

Ilk ciktiginda 5-10 tane getiririm uygun fiyattan kapisirsiniz.

Bu arada 1 valize 2 tane ps5 koysam digerine de gene 2 gumrukde hayırdır derler mi yoksa hediye diyip gecebilir miyim?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 16:11

Kanini icerler oracikta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 16:13

God Of War (2018) 

WeSell for£15.00

WeBuy for cash£7.00

WeBuy for voucher£10.00

ikinci el yuzunden diskli.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 17:03
1 saat önce, Valvyn dedi ki:

Bu arada 1 valize 2 tane ps5 koysam digerine de gene 2 gumrukde hayırdır derler mi yoksa hediye diyip gecebilir miyim?

Getirdiğinde ses et ben çoktan almamış olursam alırım. Almış olursam bile çevremde hemen alabilecek 5-6 kişi var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 17:04

Tam cikis tarihi belli mi 24 aralık kesin biletim var TR ye ondan once çıkarsa kapar getirim 5-6 tane

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 17:17
1 saat önce, Valvyn dedi ki:

o olay cok random ya 3-4 valizle elimi kolumu sallarken sırt çantasiyla geçerken arayabiliyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 17:21
2 saat önce, Laurelin dedi ki:

blueray surucu 25$ dir top, 75$ zararina satiyor yani ancak ikinci el oyun satisindan sonynin kaybettigi para daha yuksek blurayli versiyonda

hem fiziksel diskin dagitimi, raf bedeli vs vs artan maliyet var, 60$ dolara satilan diskten sonye kalan 25-30 filandir salliyorum, birde ikinciye ucuncuye satilicak o disk

digital only versionda ise sony hicbir masraf yapmadan ayni oyunun karindan cok daha buyuk bir bedeli kendine aliyor, 5-6 oyun alsan zaten cikartiyor initial ettigi zarari

daha oncede sony denedi bunu psp ile ancak retailerlar daha gucluydu o zaman, protesto edip ambargo koydular. oyununu satamadigimiz cihazi satmayiz diye bayrak actilar. gunumuzde bole bir silahi yok retailerlarin, aldiginiz her oyuna day one 10gb patch gelio zaten. disk almanin anlami ve avantaji ikinci el disinda kalmadi

Ben de sanki digerinden daha yüksek kar ediyo gibi düşündüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 17:45

10 yıl önce belki ama 2020de digitalde aynı oyun için karı birkaç kat daha fazladır firmaların dolaylı etkenleri hesaba katınca konsolda. pc'de retail kalmadı zaten

Silphatos tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 17:48

Tüketici olarak şöyle bi durum var playstation store ayda 1 indirim yapıyorsa gamestop gibi mağazalar kutulu oyunlarda nerdeyse her hafta indirim yapiyo. Bu bakımdan digital alanlar bi indirim yakaladı mi oyunu büyük ihtimalle almak zorunda kalicak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 19:02

o amerikan retail kulturune has birsey, hacimden ve pazarlik gucunden dolayi gercekten deli indirim yapabiliyorlar

dunyanin geri kalaninda retailda yok oyle birsey ne yazikki, dijital hep daha ucuz oluyor.

ayni sekilde japon oyun pazarninda en buyuk sorunu, vergiler ve yerel fiyatlandirma nedeni ile japonyada oyunlarin fiyati daha yuksek. bu nedenler japonlar oyunlarini amerikadan orderliyor diye senelerdir region locking dayamaya calistilar ama mucadele edemediler. retailer aradan cikarsa daha fleksible fiyatlar koyabiliyor fiziksel urun olmadigi ve dayatma olmadigi icin. steamin basarisinin sirrida tam olarak buydu zaten, korsan bir hizmet sorunudur. 

fiyat esnekliginin onundeki en buyuk engel retailerlardi ancak insanlar ikinci el nedeni ile katlanmak zorunda kaldi buna hep, tradeoff hani bakinca ve makul vs vs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 19:45

yatay bin dikey

Hero_Consoles_Flat.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2020, 19:51

Diskli versiyonu yatay kullanmak için yaratılmış da disksiz versiyonu dikey kullanmak için yaratılmış gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Haz 2020, 18:39

Z7smE2G.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Haz 2020, 16:57

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Haz 2020, 19:47

ya ben 1-2 haftaya cikacak saniyorum, 20 kasimmis ya oha. Ps4 u satmistim tasinirken, koca yaz kaldik peder zickler gibi lel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Tem 2020, 22:46

bu cücük oyunu yüklemesi bu kadar sürüyosa eyvah eyvah

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Tem 2020, 23:04

ama ssd yeni binyılın teknolojisi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Ağu 2020, 15:17

8k 120fps hic yazmadim bile lol

studyo'nun karari fps tamamen, konsoldan bagimsiz.

dirt 5 - 120 fps koydugun yazida da yaziyor...

Goering tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 12:26

nasıl bi marketing anlayabilmiş değilim. alet de çok kocaman ve çirkin ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 13:03

lira ile satışa sunan mekan oldu mu hiç tr de? fiyatı kaça çıkacak merak ediyorum hala

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 13:19

10binden baslar iste. Bu arada getirip ucuz yollu satmaya calisicam almak isteyen olursa haber edebilir. 6500 e falan satıcam cdli olanları.

Aralik da ben geliyorum Kasim da sonu kuzenim gelicek eğer alabilirsem 2-3 tane onla 2-3 tanede kendim getiricem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 14:08

baya büyük alet. sıvı metal iyi düşünülmüş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Eki 2020, 16:45

Xbox için soba niyetine kullanılabilir yorumları var çok ısınıyor diye bakalım bunda durum ne olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...