Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

Ana hesap 1 tane olabiliyor ne demek biz 5-6 kişi temcit pilavı gibi değiştire değiştire oynuyoruz. Senin dediğin ile benim dediğim arasında bir fark yok bence. İkisi de aynı şekilde oynanabiliyor. Sen disk takıp 50 hesap açarak oynuyorsun ben tek hesapta ana hesap yapıp sonra 50 hesap açarak o konsolda dilediğim hesapta oynayabiliyorum aynı şey.

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...

nereye yazacağımı bilemedim buraya basayım dedim.

aldım ps5, şimdi fifa 22 alacağım ama ea play ile alayım dedim. direkt gelmiyormuş onu öğrendim o yüzden normal almıyorum.

şimdi atıyorum standart edition 500 tl, ea play ile 450 tl mi ne oluyor. Bana ea play üyeliği de veriyor ama aylık olarak ekstra para yatırmaya devam etmem gerekiyor ilk ay için bile değil mi? 

yoksa aktif üyelik yoksa zaten alınmıyor mu o fiyatla. yani üyelik açma + 1 aylık fiyat mı bana sunduğu fiyat fifa 22 + ea play diye sattığı şey? 

Sosyal ağlarda paylaş

iyi iyi bu sırayla devam edeyim ben de, belki ultimate alırım. değmez gerçi o eklere ama %20 iyi indirim.

arkadaş buddy girelim bu işe diyordu da zorlaşmış o işler sanırım. sadece 2. kişi için yedek hesap vs. olayı vardı sanırım da olmaz değil mi o ea play olayı yüzünden yoksa kurabilir mi yine 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

such ssd, much speed

neyse tam anlamadım nasıl bi terane dönüyor da, şu tamamen gerizekalılık:

https://www.ign.com/articles/horizon-forbidden-west-fast-load-times-slowed-down

lan hızlı yükleniyorsa hızlı yüklensin tip koyacak başka yer mi bulamıyosun.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...