Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

On 15.10.2020 at 20:25, eregorn dedi ki:

Kutusundan çıkar ve öyle valize koy. Şahsi malım de. Ben öyle sokmuştum

Şahsi malını kutusunda taşıyamaz mısın?

Yanında 1 tane olduktan sonra hiç bir sorun olmaması lazım.

Bonjo tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, grinny dedi ki:

Ben bunu Rusya'dan alıp getirsem burada herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? PS Store vs. bilmem gereken bir durum var mıdır?

PS hesabının burda olması lazım. Oyunlarını burdan alman lazım. Onun dışında sıkıntı olmaz

2 saat önce, Bonjo dedi ki:

Valiz kontrolündeki kişinin insiyatifine kalmış bir şey. Kimisi, madem senin, o zaman niye kutuda taşıyorsun? satacak mısın? diye sorabillir. Kimisinin umrunda olmaz.

Ben ps3 almıştım zamanında. Valiz kontroldeki adam bomba sandı. Çalıştır dedi. Bildiğin havalimanında tv'ye bağladık

Sosyal ağlarda paylaş

dunyanin en sacma new world problemi olabilir ama, oyunlari fazla casual oynayan biriyim, mesela red dead oynuyorum, 2-3 hafta ara veriyorum, ordan assasins creed e geciyom, sonra bakmisim araya isler girmis anca 1 ay sonra tekrar aciyorum oyunu, bunun gibi 5-6 tane daha oyunu ekleyin listeye. tabi hepsinde nisan alma, cokme, ziplama fln farkli farkli tuslar.

sonra tekrar dark souls acacagim zaman, lan bunun joystick ayarlari neydi, bi kombinesi var miydi? tekrar kas hafizasi edinicem diye usenip acmadigim oyunlar bile oldu asdf omega 3 eksikligi fln mi acaba, var mi boyle olan baska biri?

Sosyal ağlarda paylaş

ben de aynen o şekildeyim ya. 41241 kere baştan başlayıp bırakıyorum oyunları, geri dönünce hep yeni save açıyorum. bir de aynı anda 2 tane hikaye odaklı oyun oynamayı sevmiyorum. 2 dizi izlemeyi sevmediğim gibi.

cıtır çerez multi ve mmorpg falan oynuyorsam yanlarına 1 tane hikaye odaklı anca oynuyorum. eger o oyun sarmazsa falan soğuyup kopana kadar günler haftalar geçiyor, bu sırada yenisine de başlamıyorum sdafa değişik bir manyaklık ya.

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.10.2020 at 09:05, Bonjo dedi ki:

Ticari olarak işlem yapılabilir yakalanırsan. Kutusunu atarsan üstünde jelatini dursa ve faturasını görse bile bir şey yapamıyorlar. Yani yaparlar yetkisi var ama uğraşmaya değmez diyorlar jshkdf 

Bizim kaptanların TR'den alınmış ilaçlarını bile bunu yurt dışından alıp kaçırıyorsunuz diye kavga ediyor Sabiha'dakiler.  Cinslerine denk gelmemek gerek. Gerisi şans.

Yoksa kardeşim benim PS4'ümü de arkadaşımlarımın ikisine aldığımız Ps4 proları da hep kutularıyla getirdi. Tutup çekmelediler gümrükte vs...

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

yurtdışından getirmek isteyenler için referans olsun

dün suudi arabistandan yanımda xbox x serisi ile geldim. bavulda falan değil direk elimde torbada kutusu kapalı açılmamış şekilde. istanbul havalimanında gümrük polisleri klasik çantaları koyalım dediler makineye. xray'e koydum geçtim dümdüz devam ettim kimsenin bişi dediği yoktu. o yüzden 1 tane ile gelip gitmekte sanırım bir sorun yok. en azından ben bir sorun yaşamadım.

bu arada kutusu açılmamış xbox series x isteyen varsa yazabilir

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...