Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, razzRaziel dedi ki:

image.png

altta siyah stand gözüküyor, ne kadar sağlam tutuyor acaba...

eğimli yapmışlar yatay kullanım için korkunç bir karar. halbuki japon mühendislerin kafası çalışır bu tarz detaylara.

futuristic tasarım yapacaz diye içine etmişler. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Series X ile koca kara kutu diye alay ediyordu insanlar. Tasarımıyla öne çıkacak şimdi ?

Hala PS5'in ses ve depolama sistemleri ile ve GPU'daki daha yüksek CU hızlarıyla daha iyi donanıma sahip olduğunu düşünüyorum. Ama Game Pass'a karşı bir şey çıkartamazlarsa bence geri kalacaklar.

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız disk drive'lı versiyonunu önce gösterdiler ama digital edisyon çok çok daha iyi duruyor simetri nedeniyle. ilk önce digital olanı yapmışlar gibi sanki. son dakka mı aklınıza geldi drive'ı koymak, ortaya sokamadınız mı, ya da madem ortaya olmuyor, power rangers robotu kafası şeklinde yapmak zorunda mıydınız =/

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dün bazı yayınlarda da gördüm, böyle şekli yüzünden üzerine bir şey koymak mümkün olmayacak falan gibi yorumlar.

10k verip oyun konsolu alıyorsun, sehpa değil. tabi ki de üstüne altına bir şey koyar bunlar diye tasarlamadılar aleti yani. Konsolun asıl işlevini yerine getirmesine bir engeli olmadığı sürece bu tasarım benim için okey. Dik hali hoş duruyor ama yatayda biraz meh.

Her haliyle XPSU'dan daha şık duruyor tabi.

bir de beyaz toz/kir gösterir konusunda bir şey diyim. Abi benim PS'in siyahlığı 2 gün sürüyor, 3. gün rengi değişiyor vallahi siyahda toz daha sinir bozucu bir şey. Aleti silince vay diyorum ne güzelmiş kendi rengi sdasfas

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...