Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

"Is it behind the router?"

ahah. of yanken de fena.

image.png

"Each new PlayStation has an exciting new way to be hard to get dust out of."

şu da ilk aklıma gelenlerden, ps4'te de direkt benzer bişey düşünmüştüm katlı tasarımı gösterdiklerinde, o aralar hep toz içinde yatıyo şimdi.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Tipi ok, oyunlar hic ilgimi cekmedi, xbox 4 gen compatible miymis?, onumu denesem ilk kez.. corona ile pc yi aldim salona arti switch koltuktan xbox controller ile takiliyorum bambaska oldu gaming. Baymisim klavye mouse arti koltukta oturmaktan belim cok agriyordu, yaslandim mk.

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Natanyal dedi ki:

valla almanya'daki arkadaşa ziyarete gideceğim. ps5 çıkışına denk getirir oradan alırım. kutuyu atarım orada aleti getiririm buraya sıkıntısız sokarım. bunlara vergi vermektense arkadaş sevindirir, çocuğunu falan sevindiririm. alman kazanır o arada da rahat temiz. 

bunu yapman gerekiyor mu??

Ben Amerika'dan gelirken switch getirdim. baya kutusuyla falan soktum. hiç de bir şey olmuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Alet çok sexy olmuş. Siyah ve beyaz yapının arasında ki boşluk fan için. 360derece bir fan ortamı olacak. Alet heryerden hava üfleyecek. Aşırı beğendim ben oyunları - sunumu - makineyi (GTAV wtf. ps3de çıkış yap, ps4e upgrade ol, ps5 alanlara bedava gel). Aşırı yükseldim alete. Tvnin altında mis gibi duracak. 

Sosyal ağlarda paylaş

En heyecanlandıran Horizon Forbidden West oldu. Muhteşem gözüküyor görseller.

Spider-Man'i de iple çekiyorum, ama keşke hemen Miles'a bağlamasalarmış. İlk oyundaki gibi ara ara kontrol etsek daha iyi olurdu, Peter Parker çok iyi tasvir edilmişti ilk oyunda ve daha oynarız onunla diye umut ediyordum açıkçası.

Konsol epey tombik geldi, ama yine de göze epey hitap ediyor. 12k olacak falan diye duydum TR fiyatı ama doğru mudur bilemedim. Bir de kutu içeriği epey zenginmiş.

Controller'lar tasarım olarak hoşuma gitti, ama ELİMİZE ALMADAN bilemeyiz.

Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, -Deno- dedi ki:

Spider-Man'i de iple çekiyorum, ama keşke hemen Miles'a bağlamasalarmış. İlk oyundaki gibi ara ara kontrol etsek daha iyi olurdu, Peter Parker çok iyi tasvir edilmişti ilk oyunda ve daha oynarız onunla diye umut ediyordum açıkçası.

Bu ara oyun gibi bir şey sanırım Spiderman 2 değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...