Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

konsol alien uzay gemisi gibi ya, böle seneler önce fan made ps tasarımları olurdu onlara benziyo.

meh çıktı etkinlik, horizon'ı pohpohlaya pohpohlaya final oyunu yapmışlar bi de. ayrıca renderlanmış yapımcıyla sunum fırsatını da kaçırdılar, en sonunda bunlar ps5 grafiği diyip bassalar yok satar alet sdsf.

nese 3-5 oyun var ilgi çekici, yine xbox'tan iyi o açıdan. da işte konsol tanıtıyosun sattıracak oyun göstermiyosun, ne için alacaz şu an ps5'i? olmasa da olur modunda şu an.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ne yalan söyliyim zayıftı... 

çok oyun gösterdiler, nerdeyse her türden epey renkli bir sunum olmuş ama benim standartlarıma göre sınıfta kaldı.

demon souls remake ve resident evil 8 heyecanlandırdı o kadar, resident evin multiplat zaten...

konsolun tasarımı kötü olmuş beğenmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

parasını söylemediler

pro bekliyorum ben şahsen

hiçbişeyde hiçbi gelişme göstermediler. oyun reveal'ı / trailer'ı spam'lediler. oyunların yarısı tatlışlı minnoşlu indie (içlerinde güzel görünen var 2-3 tane)

demon's souls (remake?), horizon forbidden west, ismini hatırlamadığım sci-fi bi korku oyunu (returnal'dı ismi hatırladım), spiderman miles morales oyunu var kayda değer olanlardan ilk aklıma gelen.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...