Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 5

Celtics

Öne çıkan mesajlar

11 saat önce, razzRaziel dedi ki:

empati kurdum ama işe yaramadı. biz gezi yaparken playstation 4 tüm hız satışa açılmış çılgın gibi kampanyalarla preorder basıyordu.

image.png

hadi bizi geçtim acaba afrika'daki siyahiler için hiç tweet attılar mı? atacaklar mı? yukarıda da dediğim gibi hedef kitle önemli, konsol satışlarının tırt olduğu yerler değil.

neyse adamlar pazarlamasına bakıyor hadi onu anlarım da, siz neyi tartışıyosunuz abi yukarıda? ps5 konusunda?

+1

Sosyal ağlarda paylaş

Hayir ama konunun sekli kaymisti gezi olaylarında bile ilk baslatanlar sonradan cigrindan cikti diyo. Cunku her taraftan her sorunlu insan katılmaya başladı PKK propagandası bile yapiliyodu bi ara. Bunlar olunca konu asil sebebinden sapiyo hükumette bunu iyi kullanırsa toplumu daha çabuk kabullendiriyo.

su an millet onune gelen dükkanı yagmaliyo sahibi siyahi olsa da olmasada sırf zarar vermek icin. 

Sosyal ağlarda paylaş

Evet ama bu engellenebilir bir şey değil, yüzbinler milyonlar katılırsa abuk subuk insan da olur içinde. Resme nereden bakıldığı bakanın amacıyla alakalı. Bu mantıkla Fransız devrimini bile tü kaka edersin.

Hatta ben bir adım öteye gidiyorum temel hak talepleriyle ilgili bir gösteride katılanların tamamı vandalizm yapsa dahi o hak talebini kirletmez bu. Köle isyanı olunca niye zinciri kırdı, sahibinin malına zarar verdi diyecek halin yok sonuçta.

Zaten bu tür hareketlerin orta yolcuları korkuttuğu bir gerçek. 68 sonrası hem Fransa hem ABD'de, en hareketli geçtiği ülkeler, hemen sağcılar seçim kazandı. Bizde zaten maddiyatçılar üç gün destekledim ayağı yaptı. Ama bu hareketler kalıcı etki yarattı.

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, eldar dedi ki:

Hatta ben bir adım öteye gidiyorum temel hak talepleriyle ilgili bir gösteride katılanların tamamı vandalizm yapsa dahi o hak talebini kirletmez bu. Köle isyanı olunca niye zinciri kırdı, sahibinin malına zarar verdi diyecek halin yok sonuçta.

Abi kafan mi güzel git devlet binalarını Yik talan et özel isletmeyle ne isin var gecen videosu vardi zenci yaşlı adamın dukkanini yagmaliyolardi adam diyoki bende sizdenim neden Boyle yapıyorsunuz. Surda yapılan vandalizm ve yagmayi kimse bana legallestiremez. Su an bu yagma yapan insanlar yüzünden bak protesto degil tamamen yagmalar yüzünden eyaletlerin tamamına yakıninda saat 10pm-5am sokağa çıkma yasağa var. Bende polisin yaptigine karsiyim tabiki ama bunun sonucundaki yagmalarda neden benim hayatim kisitlaniyo neden o saatlerde is yapan mekan restoran vb zorla kapatiliyo.

Su an Korona yüzünden bende dahil 30m kisi 4 aydır issiz devletten yardim bekliyor. Üstüne bi de bu olaylar başladı devletin asil yapması gereken korona sonrasi ekonomik adimlarin hepsi daha geçe kaydı otomatik olarak.

Valvyn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Mesele senin polisin yaptığına karşı olman değil, mesele senin, benim, burada isim önemli değil, adaletsizliği görüp bilip kılımızı kıpırdatmamız. Adaletsizliğin mağduru için senin yüzünden dükkanımı açamadım, otobüs durağını kırdın falan anlamsız kalıyor. Yağmacı olmayan çoğunluk protestocu bile bence bunu bu yüzden pek dert etmiyordur.

Senin için dükkanın açık kalmasının sosyal adaletin sağlanmasından daha önemli olması bence doğal ama protescuların bunu umursamasını bekleme.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...