Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahce - Besiktas | 24.09.2018 Pazartesi - 21:00

oldun

Öne çıkan mesajlar

Yok orada birsey bu tarz durumlarda arkasi donuk adamin eger bilerek vurmadigini dusunuyorsan devam ettirmelisin zaten. Topa yukselmis eli carpmis meh farkinda bile degil. Bunlara cok takilmayin boyle penalti olmaz pek.

Hakemlik cok olay olmadi zaten. Besiktas kotuydu cok bekledigimden. Cidden hicbirsey oynamadi. Cok rahat yenebilecegi macti halbuki.
Sosyal ağlarda paylaş

karius
gg pepe medel adriano
atiba oğuzhan ljajic
lens larin babel

şu takım kaleci dahil takır takır paslı oynar, biz hala canerle quaresmayla uğraşıyoruz sahada ljajic var serbest vuruşlarda koşa koşa topun başındalar, quaresma bir topu babel'e atsa 2-0'dı direkt gitti şut çekti

adriano ya da gg sakat olduğunda da vida necip medel geçsin oraya üçlü defans gibi oynayalım çok daha iyi bu saçma futboldan
Sosyal ağlarda paylaş

zaaa 1-1 bitmiş

maç saati sinemaya gittim, takip etmedim ne oluyor ne olmuyor diye. babel'in gol güzelmiş twitterdan izledim. fener'in golü görmedim bile gerek yok.

fener demek o kadar kötü harbi, bu bjk'ye çakamamak tam bir safkan rezalet. kadro kalitesi 4/10 falan olan her takım, düzgün coaching ile bjk'den 3 puanı alır. alamayanlar utansın...
Sosyal ağlarda paylaş

feneri beğendim ben. maç içerisinde kopukluklar olsa da ümit vaad eden bi oyundu.

bu sadece derbi motivasyonu ile mi böyle oldu haftaya görücez.

ama ayew'e bi çözüm bulmak lazım. sürekli sağda oynayacaksa ona göre bi oyun kurulmalı yoksa sola atılmalı.

reyes'in de kamillikleri var ama neus'u keser heralde.

neyse bu kadar bitikken yenilmemek iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

fizban said:

dedigim pozisyon bu: https://twitter.com/phantaso_adonis/status/1044313673689387016

Arkasi donuk zıplayan adama gelip arkadan carpan ayew penalti cok agir olur
atiba'nin vucuduna carpmiyor, koluna carpiyor. kaldi ki kolu acik. ha bi de o eliyle topa vuruyor. iki penalti birden var yani. besiktasli aglamasi yapmam gerekirse; hakkimiz yenmis, besiktasli baskanin besiktasli federasyonu, dunyanin en iyi takimini durdurmak icin baska yontemleri yoktu, reytingler dengelensin diye yaptilar, hedehodo.

ama asil sebep: mac berabere dakka 80 lerdeyken penalti verilmez derbide fsdsa.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

applev0dka said:

fizban said:

dedigim pozisyon bu: https://twitter.com/phantaso_adonis/status/1044313673689387016

Arkasi donuk zıplayan adama gelip arkadan carpan ayew penalti cok agir olur
atiba'nin vucuduna carpmiyor, koluna carpiyor. kaldi ki kolu acik. ha bi de o eliyle topa vuruyor. iki penalti birden var yani. besiktasli aglamasi yapmam gerekirse; hakkimiz yenmis, besiktasli baskanin besiktasli federasyonu, dunyanin en iyi takimini durdurmak icin baska yontemleri yoktu, reytingler dengelensin diye yaptilar, hedehodo.

ama asil sebep: mac berabere dakka 80 lerdeyken penalti verilmez derbide fsdsa.

şu pozisyona penaltı diyebiliyorsan yarın ilk iş göz doktoruna lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Goz doktorluk bir şeyi yok, futbol ogrenmesi kâfi.
Doğru görüp yanlis yorumluyor çünkü.

Atiba yaninda adam yokken hava topuna cikiyor.
Hava topuna cikan futbolcu kollarini acarak cikar, bu rakibi perdelemek degil vücut degesini korumak icindir. Tek basina yukselirken de boyle cikar.

3 metre arkadan gelen ayew atibanin koluna arkadan vurarak atiba'nin topla oynamasina sebep oluyor.
Ne ayew'e bir engelleme var
Ne elle oynama var

2 kere temiz pozisyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçın ardından aklıma kalanlar

- Atiba, 40 yaşına dayanmışken ve bu tempolu maçta "maç eksiği" teriminin o kadar ciddiye alınmaması gerektiğini gösterdi

- Oğuzhan bitmiş

- Benzia çok can yakar

- Lens oyundan çıktıktan sonra fenerbahçe'nin baskısı arttı, kontra atak için süratli tek adamın varken onu çıkartıp ağır larin'i oyuna almak , Şenol'un kapasitesini gösteriyor

- O kadar hırssız maçtı ki Fırat bile hata yapamadı
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma 10 kere yanındaki ljajice vemreyip içerde kimse yokken orta kesti
caner her aldığı topu yanında boş adam varken ileri vurdu
oğuzhan hiç riske girmedi, geri pas yaptı
stoperler top alığında tolgay yaklaşmadı onlara

kenarda td olmasa takım bu kadar kötü oynar zaten.

Puanları ben dağıtıyo olsam fenere yarım, şenola sıfır veririm.

Bu arada hakikaten gerginlik falan olmadı(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...