Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Joker (2019)

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

william friedkin ile aslında bi röportajında dinlere inanmadığını ama mistik şeylerden, yaratılış hikayelerinden ilham aldığını söylemişti. kendince bi şablona sokup farklı değerler vermeye çalışıyor. derdi benim için önemli değil pek güzel anlatıyo iyi çekiyo her türlü sevdiğim bi yönetmen. fountain özellikle yapıtaşı gibi eser.

hani şöyle geriye baktığında batman filmine katkısı nasıl olur diye düşününce oturtamıyorum kafamda, sadece ismine güveniyorum. gerçi çekilmiş gitmiş adam olmayacak şeyi konuşuyoruz sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

İsmet İnönü'nün hayatını dünya standartlarında örnek gösterilecek kadar yetkin şekilde iyi anlatan bir film çekilse, ama içinde tek bir sahnede bile Atatürk gözükmese ve hatta ondan tek cümleyle bile bahsedilmese, yönetmen "Ben bu filmde sadece İnönü'yü anlatmak istedim, tek meselem buydu, bu film diğerlerinin çektiği gibi bir Atatürk filmi de değil zaten" dese ne hissederdiniz? Onu merak ediyorum ben.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Akuma_Blade dedi ki:

İsmet İnönü'nün hayatını dünya standartlarında örnek gösterilecek kadar yetkin şekilde iyi anlatan bir film çekilse, ama içinde tek bir sahnede bile Atatürk gözükmese ve hatta ondan tek cümleyle bile bahsedilmese, yönetmen "Ben bu filmde sadece İnönü'yü anlatmak istedim, tek meselem buydu, bu film diğerlerinin çektiği gibi bir Atatürk filmi de değil zaten" dese ne hissederdiniz? Onu merak ediyorum ben.

abicim amma ağladın izlemezsen izleme batman da batman ahahha.

Sosyal ağlarda paylaş

batman zaten bariz zayıf karakter, hep öyleydi. elinde silverspoon ile doğmuş entitled herifin teki. nolan boşuna demedi joker olmasa batman olmaz diye, o yüzden onsuz da olur. adam bildiğin düzeni olduğu haliyle zengin beyazların elinde tutmasını sürdürme peşinde. batman seven halkın düşmanıdır.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Akuma_Blade dedi ki:

yani batman ile karşılaşmadığı bir hikaye olması evet garip çünkü joker bildiğim kadarıyla başka herolara musallat olan biri değil. dahası bu filmde anladığım kadarıyla hiç hero yok, o bakımdan da değişik. izledikten sonraya saklıyorum kesin yorumumu yine de.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...