Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arjantin Gezisi

Akhlaur

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlar. Cumartesi arjantine gidicem, buenos airese ineceğiz. 5 6 gün kalmayı düşünüyoruz, araba kiralayıp gezme fikirleri ve buenos aireste kalma fikirleri ile karışık kafalar. Plan biraz ani ortaya çıktığı için 3 günümüz vardı hazırlanmak için, dün geçti bugün ve yarın var. Her türlü yardım öneri fikir hoş karşılanacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Selamlar arkadaşlar. Cumartesi arjantine gidicem, buenos airese ineceğiz. 5 6 gün kalmayı düşünüyoruz, araba kiralayıp gezme fikirleri ve buenos aireste kalma fikirleri ile karışık kafalar. Plan biraz ani ortaya çıktığı için 3 günümüz vardı hazırlanmak için, dün geçti bugün ve yarın var. Her türlü yardım öneri fikir hoş karşılanacaktır.

Benim kız kardeşim 3 ay önce tek başına gezeceğim diye atladı gitti. Brezilya, Kolombiya, Peru, Arjantin planladı 10 günlük tatilinde işte. Brezilya'ya daha önce zaten iş için çok uçtuğundan 1 gün orada kaldı, 3 gün Kolombiya, 3 gün Peru, 3 Arjantin planlıyordu.

2 gün erken geldi tatilden. Arjantin gördüğüm en boktan ülkelerden biri, Güney Amerika'da simule edilmiş Bağcılar diyordu geldiğinde asdfhsd

Uçaktan indiğinden itibaren tiksinmiş, 1 gün sonunda direkt işte uçakta boş yer yakalayıp döndü. Kız olarak rahatsız olmuş gerçi, özellikle erkekleri falan tam bir barzo tier böyle tuğla duvarlara çömelmişler millete laf atıyorlar hava alanında bile diyor asdfasdf

Çok büyük hayallerle gitmeyin Arjantin'e bence, gidecekseniz de Peru'ya geçin. Öve öve bitiremiyor tekrar gitmek istiyor hatta birlikte gidelim bu sefer diyor
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Haydaaa, arabayla gezelim dedik sahil şeridinde, buenos aires 2 gün maç falan, sonra road trip gibi bişeyler yapalım dedik.

yani onu bilemem ama hava alanından otele gidene kadar dönmeye karar vermişti. sonra biraz şans tanıyayım dedi kardeşim, yarım gün otel çevresinde dolanmış sonra işte akşamına bileti ayarlayıp ertesi gün geri geldi sadfsda

road trip falan belki iyi olabilir bilmiyorum. ama güney amerikada gördüğüm açık ara en kötü ülke diyordu arjantin hiç hep
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...