Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 19

Celtics

Öne çıkan mesajlar

fut için geç başlamak ölüm, ya aşırı şanslı olacaksın paketten değerli bir kart çıkacak öyle takım kuracaksın ya da beyin felci geçireceksin sinirden.

erken başlamak önemli ama oynatıyor işte. sinirlerine hakim olman gerekiyor.

ben geçen sene aralık sonu gibi başlamıştım yine. 2 ayda halen weekend lige girebilecek kadro kuramadım. win lose ratio %75 civarındaydı ama işte elemelerde bi takım geliyor 8 tane icon falan, hop pas bile yapmadan koyup geçiyor gg

sinirlenip bırakmıştım en son ben de kafa rahat düz fut seasons falnadı galiba oynaya oynaya bitirmiştik ksajdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

Gutshot said:

bence ben listemdeki adamları alayım; ikonlar için tekrar ikon düşürürsem alırım.

ne dersiniz?

her takimda oynicak iconlar +3m'dan basliyor

inform / IF'lari satin al.
normal gold kartlari almak icin 1 ay bekle, o zaman duser tam.

fikir vermesi acisindan benim takim:
https://www.futbin.com/19/squad/2879455

o 72 shooting fellaini ile suarez'in yerleri yanlış oldu sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

o 72 shooting fellaini ile suarez'in yerleri yanlış oldu sanırım?

yanlis degil, tek forvet suarez custom tactics'de 433(4) oynuyorum.
(bu sene oyun icinde D-PAD'den direk custom tactics seciliyor, baslangic kadrosunda kimin nerde oynadiginin onemi yok)

pogba yerine ballack aldim

orta saha / ballack, fellaini, fabinho
ilerisi / mane, suarez, shaqiri

ilk yari onde kapatamazsam 55-60'da 442 veya 4222'ye cift forvete geciyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok ben pes ettim
4321234 tane tus var, ucak similasyonu yapmis adamlar futbol oyunu yapicaklarina

defansi da bir turlu beceremedim, x e basiom basiom adamdan top almio cevresinde beklio, O ya bassan adam bi sekilde kacio fln
fifanin mekanigi hep mi boyleydi bilmiyorum da, eski pesleri tercih ederim su oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

defans değişti bundan 4 5 sene önce. artık eskisi gibi x'e basayım kontrolümdeki adam gitsin bassın alsın yok. x'le contain yaparak adamımn etrafında kalacaksın sonra top kapmak istiyorsan ya kare ile müdahale ediceksin yada O ile kayacaksın. istersen de adama eskortluk ederek tehlikeli bölgede markajda yapabilirsin x'e basılı tutarak.
Sosyal ağlarda paylaş

prime shevchenko, hagi, okocha ve roberto carlos almak istiyorum. bunları almanın tek yolu transfer market mi yoksa sbc'lar gelecek mi eski icon'lar için de? geçen sene nasıldı? yani sadece ilk çıktığında mı geliyor icon sbc'lar? mesela ballack ve campbell sbc'ler var şu an bir süredir; onlar yeni mi çıktı yoksa zaten var mıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

vurun ulan vurun, fifa kolay ölmez; italya kadromun forvetine shevchenko'yu 800k'ya alabilmek için coin biriktiriyordum fakat 380k olmuşken flashback ibo çıktı. böyle bir süper sub'ı kaçırmamak için ibo'yu alıyorum. sheva'yı hep alırım. bu ay sonuna kadar yetişmezse bile markette 1000k zaten. hahahahahaha alakasız oldu di mi? yıhyıhyıh!

şimdilik 20 maçlık kiralık sheva'yı kullanıyorum. iniesta move yapamıyor ama ben ona şut pozisyonu hazırlarım, canım benim. kiralık sözleşmesi bitince immobile veya mertens'e upgrade olarak kimi önerirsiniz ekonomiklerden? higuain'i bi denesem mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene olduğu gibi bu sene de hiç fut, seasons yada başka bişi oynamadan full pro club takılıyorum. sanırım fifa benim için tamamen pro club moduna döndü. geçen bi maç yapıyım dedim düz seasons ile ama nasıl oynayacağımı bile unutmuşum resmen tek başıma bir takımı kontrol ederken safdasdf
Sosyal ağlarda paylaş

fut club konusunda çok dertliyim amerikalılar futbolu bilmediğinden. kaç tane takıma girdim çıktım hepsi birbirinden kötü. ileri doğru lobbed pas yapıyor herkes ilk fırsatta ve top kayıpları tabii. türkiye'de daha zevklidir di mi?

aslında nadiren çok iyi anlaşıp tek pas şov yaptığımız adamlar denk geliyor drop in maçta ama onun adını tahmin edeceksin de, mesaj atacaksın da, arkadaş ekleyeceksin de; ancak ondan sonra kulübe çağırabileceksin.

oyun içi fasiliteleri biraz geliştirip moba seviyesine getirseler, bir de moba seviyesi gibi önceden pozisyon seçilip ranked girilen queue getirseler; o mod tek başına bir oyun olur.

çok büyük potansiyeli var fakat yıllardır bir adım ileri götürmüyorlar asıl para fut'ta olduğundan. halbuki orada da kozmetikten çok para kazanabilirler ama haberleri yok.

tek yapmaları gereken 3 farklı pozisyon oyuncumuzun tiplerini değiştirme özelliği eklemek, hatta eli değimişken 3'ü de 11'e çıkarsalar paraya para demezler. yeter ki ranked gelsin.

şu haliyle iyi bir takım bulamayanlar için çöp o mod. sinir sahibi olup çıkıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

geçen sene olduğu gibi bu sene de hiç fut, seasons yada başka bişi oynamadan full pro club takılıyorum. sanırım fifa benim için tamamen pro club moduna döndü. geçen bi maç yapıyım dedim düz seasons ile ama nasıl oynayacağımı bile unutmuşum resmen tek başıma bir takımı kontrol ederken safdasdf

bu yazıdan pro club'da akıyor anlamı çıkmasın sdsafsa
fifa oynarken gülme krizine girmek isteyenlerin modu pro club
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...