Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 19

Celtics

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

pro kaç gayme haberin var mi senin :D

ben 2017 nisanda 1900 TL'ye almıştım şuan 2900ü falan gördü

Ben Temmuz'da aldım 2.050 TL'ye lan.

Gerçi Temmuz ortası - Eylül sonu... (facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun şuan aşırı iyi. Bebeler ağlar da patchle bozarlar mi bilmiyorum. O sane leri falan alıp koşmaya çalışanlari çok rahat tokatladim. Sakin ve bilincli atak yapmazsan defansı geçemiyorsun. Fut a yine paralar gömülmüş tabi. Ben ilk gelen kadrolarla oynuyorum. Millet doldurmuş 84 85 leri
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun iyi değil aslında, 93 paceli 90 dribblingli adam öndeyken 50 paceli defansa yakalanıyor her türlü. Bu fixlenecek zaten. Defans aşırı iyi, yüz kere hata yapsan da tacklingde koşup geri gelip yine yakalıyorlar adamı, tacklingde spam fest var yani ve cezası yok. Bir de kafa topları ve voleler saçma sapan, bu da fixlenecek. Ha bir de AI aşırı iyi savunma, block be interception yapıyor kendi kendine, bu da fixlenmesi lazım, tüm lamerler iyi savunma yaptığını düşünüyor bu saçmalık yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

pro kaç gayme haberin var mi senin :D

ben 2017 nisanda 1900 TL'ye almıştım şuan 2900ü falan gördü

hk'de fifa19 bundle'ı pro'nun 2400TL.

alacağım zaman kardeşime kitleyeceğim. sattığıma pişmanım zaten benim şişko kasayı 750TL'ye vermiştim 4-5 ay önce. şimdi yanıyorum kjasfhds
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

Oyun iyi değil aslında, 93 paceli 90 dribblingli adam öndeyken 50 paceli defansa yakalanıyor her türlü. Bu fixlenecek zaten. Defans aşırı iyi, yüz kere hata yapsan da tacklingde koşup geri gelip yine yakalıyorlar adamı, tacklingde spam fest var yani ve cezası yok. Bir de kafa topları ve voleler saçma sapan, bu da fixlenecek. Ha bir de AI aşırı iyi savunma, block be interception yapıyor kendi kendine, bu da fixlenmesi lazım, tüm lamerler iyi savunma yaptığını düşünüyor bu saçmalık yüzünden.

nolsun abi her maç 7-5 8-3 falan mı bitsin istiyorsunuz. azcık iyi olsun savunmalar zaten boşver.

@dark

yurt dışında her türlü daha uyguna bulursun da şuan pro + fifa almak 3.2k falan en az TR'de
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

Goering said:

oyunu baya sevdim

bu sene olmus gibi

sen origin almıştın vpn ile galiba, sıkıntı yok dimi hala?

skinti yok
fifa early access'de oynadim sinirsiz

bf v beta'ya girdim
a way out bitirdim
unraveled 2 bitirdim

parasi ciktii simdiden

rus vpn ile origin premier su an 377tl fln

bu hafta squad battle'da top 100'e kalabilirim.
tuyo yazariim daskjldhjalsk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...