Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation Classic

Celtics

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Celtics said:

yutubır, tiviç tayfaya çok para yediriyor pstr ya. tr basınındaki (basın denirse) exclusive incelemelerine bakın, tek bir eleştiri getirmiyorlar. spider-man ben de beğendim çok iyi oyun ama adamlar 30 dakika övüp eksi yanını yarım ağız söylüyor. aynı adam diğer oyunları da yağlayan biri olsa eyvallah diyeceğim de başka oyun olunca gayet eleştirebilen insanlar.

bir çok influencer'i yurt dışına götürüyorlar, E3-gamescom falan filan. üstüne yine bu tayfaya iyi para yediriyorlar içerik üretme açısından.

fifa konusundaki rezalette dikkat et büyük kanallardan hiç birinde veya bireysel kanallarda en ufak haberi dahi geçmiyor. günlük/haftalık haber içerik videoları hazırlarken en salak saçma haberlere bile yer veren adamlar ağızlarını açmadı fifa19 fiyatlandırma konusunda, şimdi sony paralar geri yatacak dedikten sonra anca yaparlar bak haberini

fifa olayını iyi yakaladın bak, düzenli izliyorum. saçma sapan şeyleri gündeme alırlar. fiyatı şöyle düştü yükseldi bile demediler. bi telefon-mail gelmiştir bu konuyu harlamayın da uzamasın diye, tamam ağbi demişlerdir.

burada bir ikilem de var işte. abd'de bile para yedirme olayı var ki orada oyun medyasının farklı gelir modeli oluşturma ihtimali daha yüksek, buradaki oyun medyası buna çok daha muhtaç. adam ps tr'yle ters düşse boku yeker muhtemelen hem içerik temini hem gelir açısından. ama bu tabii ki yaptıklarını etik kılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olunca direk soğuyorum ben işte ya.
çünkü öyle veya böyle adamların samimiyetine güvenip izliyorsun, zamanını harcıyorsun. bir şekilde bu aradaki samimiyet kopunca izleyici kaybediyorlardır.

ha tabi gelirleri zaten izleyicilerden değil reklam veren içerik ürettirenlerden geldiği için adam sallamıyordur benim gibi 3-5 izleyiciyi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
nasıl bi fail oldu bu akıl alır gibi değil. 500 tl'ye düşürmüşler fiyatı. açık kaynak kodlu pcsx emülatör koyup içine orijinal konsol diye çıkartmış adamlar. eski konsoldan daha kötüymüş çözünürlük falan filan.

said:
oyunlar orijinal konsoldaki gibi çalışmıyor bu aletin üzerinde!
sony bu konsolda 3.parti ücretsiz bir emulator kullanmış. yeni model bir cep telefonunda daha akıcı ve sorunsuz oynayabilirsiniz inanın bana. tamamen cahilleri keklemek için yapılmış bir ürün. emulatör kullanmasına rağmen grafik ve ses ayarı bile yaptırmıyor büyük ekranda oynayabilmek için. resmen rezalet.? normalde gözüm kapalı olarak alırdım ama, sony açık kaynak kodlu amatör bir emulator kullanmış, haliyle oyunlar orijinal haliyle çalışmayacak. ps3, psp ve vıta'da sony kendi orjinal emulasyon yazılımını kullanıyordu ama nedense bu classic konsolda ücretsiz dağıtılan ve bir hacker grubunun yaptığı emulatoru pcsx kullanmış, haliyle oyunlar orijinal haliyle çalışmıyor ve oyunun belli yerlerinde glitch ler gözüküyor.

özellikle bu konsol ile geçmişi olanlar oyunların orijinal halinde çalışmadığını ve glitcleri hemen farkedecekler.
bu emulatoru pcsx adı ile indirip windows da aynen kullanabilirsiniz. yani bildiğin emülatörü sony çakmış ps1 siye atıyor ayrıntıları çıktı ortaya. pcsx tabanlı emülatör var içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Emulator işini layıkıyla yapan bir Nintendo var. 3DS'in Virtual Console'ları mükemmel. %100 accurate ve pil ömrünü dahi arttırıyor.

SNES ve NES Mini'ler de aynı şekilde mükemmel. Onların nasıl sattığını görüp yaptı zaten Sony, eline yüzüne batırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ahmedinejad said:

nasıl bi fail oldu bu akıl alır gibi değil. 500 tl'ye düşürmüşler fiyatı. açık kaynak kodlu pcsx emülatör koyup içine orijinal konsol diye çıkartmış adamlar. eski konsoldan daha kötüymüş çözünürlük falan filan.

said:
oyunlar orijinal konsoldaki gibi çalışmıyor bu aletin üzerinde!
sony bu konsolda 3.parti ücretsiz bir emulator kullanmış. yeni model bir cep telefonunda daha akıcı ve sorunsuz oynayabilirsiniz inanın bana. tamamen cahilleri keklemek için yapılmış bir ürün. emulatör kullanmasına rağmen grafik ve ses ayarı bile yaptırmıyor büyük ekranda oynayabilmek için. resmen rezalet.? normalde gözüm kapalı olarak alırdım ama, sony açık kaynak kodlu amatör bir emulator kullanmış, haliyle oyunlar orijinal haliyle çalışmayacak. ps3, psp ve vıta'da sony kendi orjinal emulasyon yazılımını kullanıyordu ama nedense bu classic konsolda ücretsiz dağıtılan ve bir hacker grubunun yaptığı emulatoru pcsx kullanmış, haliyle oyunlar orijinal haliyle çalışmıyor ve oyunun belli yerlerinde glitch ler gözüküyor.

özellikle bu konsol ile geçmişi olanlar oyunların orijinal halinde çalışmadığını ve glitcleri hemen farkedecekler.
bu emulatoru pcsx adı ile indirip windows da aynen kullanabilirsiniz. yani bildiğin emülatörü sony çakmış ps1 siye atıyor ayrıntıları çıktı ortaya. pcsx tabanlı emülatör var içinde.

Eski konsolu yeniden üretip 300$a satmaya çalıaşcak halleri yok, emülatörle yapmaları normal zaten. Ama sıkntı böyle çok eski düşük çözünürlüklü oyunlar CRTde daha güzel görünüyor. Emültatörün suçu degil bu. Sonra biz oyuna giricne ya bu kadar kötü müydü ya, daha güzel hatırlıyodum diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bunların yaptığı emülatör hiç bir şekilde normal değil. PCSX ReARMed kullanmışlar.

Nintendo hem NES ve SNES Classic modellerinde hem de Virtual Console’larda kendi emulatorlerini geliştiriyor, tüm veriye sahip olduğundan daha farklı ve doğru tabii.

Sony ise opensource bir emulator yükleyip satıyor yani. Rezalet yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...