Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grup seks yapmış bir kadınla evlenir misiniz?

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

paramecium said:

Selam,

Şu konu bir yerde saklansa, 10-15 sene sonra mesaj atanlardan kız babası olanları mesajlarını tekrar alsak :P

Saygılar.

15 sene sonraya seks mi kalır abi. O zaman bugünleri mumla arayacağz. Karımıza kızımıza yapay zekalı robotlar dadanacak. her türlü fantazi ve seks pozisyonu yüklü gelecek. duvara terlikle vurmalar falan tarih olacak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

15 sene sonraya seks mi kalır abi. O zaman bugünleri mumla arayacağz. Karımıza kızımıza yapay zekalı robotlar dadanacak. her türlü fantazi ve seks pozisyonu yüklü gelecek. duvara terlikle vurmalar falan tarih olacak yani.

15 sene oncesini dusunuyorum..2003 ..cinsel oyuncaklar yine vardi.. cyber virtual sex doll lar..f*ucking machine ler..biz yine elizabeth le arkadaslik ediyorduk..o robotun fiyati 15 sene sonra 200 k us olur..yine derdimizi dinleyen sayin elizabeth olur..
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

paramecium said:

Selam,

Şu konu bir yerde saklansa, 10-15 sene sonra mesaj atanlardan kız babası olanları mesajlarını tekrar alsak :P

Saygılar.

merak etme abi kızım istediğini yapabilir gibi bir üst seviye gavatlık da mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Frantic said:

paramecium said:

Selam,

Saygılar.

merak etme abi kızım istediğini yapabilir gibi bir üst seviye gavatlık da mevcut.

bunun neyi gavatlık ya
sen istediğini yapmıyor musun mesela ?

sevişirken ailemizden izin almadığımıza göre
Sosyal ağlarda paylaş

[yeni yaşanmış olay]
Oğlan var bir de eski seviştiği kız var,
Kız başkasıyla evlenecek, oğlanı arıyor sana daveyiye getircem diye. Buluşuyorlar içiyolar ediyolar. Eve giderken kız oğlana yabışıyor. Ertesi gün de kız oğlana kusura bakma diye mesaj atıyor. Kız da haftaya da başka oğlanla evleniyor.

Nasıl güvenicez insanlara bilemiyorum, ben de açıkçası o kadar modernleşemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...