Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grup seks yapmış bir kadınla evlenir misiniz?

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

nereden bileceksin ?? kocbasini alir icine..alemlerden alemlere akar..evlenmeden onceki hafta da gider 3 tegel attirir ..ilk gecenizde * ki hani o bekaret arayan aslanlar icin soyluyorum umarim siz de bakirsinizdir..* sakir sakir kanar..sen de sabahinda kahvalti hazirlarsin canim kariskom diye..ole dantelli varakli filan..
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

asıl sorun orgy yapmış kızla evlenmekten ziyade evlenilecek olan kızın geçmişinde orgy yapıp yapmadığını bilememek.
bizzat şahit olduğum bir olay, işyeri dahil her türlü haltı "yemiş" olan birisi yaş ilerleyince rahibe teresaya dönüşüp bulduğu bir kurbanla evlendi... adama sorsan "yapmaz o öyle bişey ya. öyle bi kız değil o" der...

senaryo klasik, şaşırtan bir şey yok da şöyle bir dilemma da var. bir kadın orgy yaptım veya yapmadım dese de bunu test edebilcek kapasitede misin abi sdfs yani bilsen ne değişecek, inanacak mısın duyduğuna?

aynısı kadınlar için de geçerli. şöyle iyi adam böyle temiz adam denilen tiplerin de çoğu "karıya" gidiyor sdfg. hastalık kapma ihtimali yüksek.

gerçi yeni bir iş kolu geliştirebiliriz bu konuda. evlenmeden önce sevgilileri cinsel ekspertize sokucan. helaldir belgesi üretip, çiftlere güven satılabilir fdsg
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

ahahahaha mayonez gargarası terimi de bu arkadaştan çıkmıştı galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Oce4n said:

asıl sorun orgy yapmış kızla evlenmekten ziyade evlenilecek olan kızın geçmişinde orgy yapıp yapmadığını bilememek.
bizzat şahit olduğum bir olay, işyeri dahil her türlü haltı "yemiş" olan birisi yaş ilerleyince rahibe teresaya dönüşüp bulduğu bir kurbanla evlendi... adama sorsan "yapmaz o öyle bişey ya. öyle bi kız değil o" der...

senaryo klasik, şaşırtan bir şey yok da şöyle bir dilemma da var. bir kadın orgy yaptım veya yapmadım dese de bunu test edebilcek kapasitede misin abi sdfs yani bilsen ne değişecek, inanacak mısın duyduğuna?

aynısı kadınlar için de geçerli. şöyle iyi adam böyle temiz adam denilen tiplerin de çoğu "karıya" gidiyor sdfg. hastalık kapma ihtimali yüksek.

gerçi yeni bir iş kolu geliştirebiliriz bu konuda. evlenmeden önce sevgilileri cinsel ekspertize sokucan. helaldir belgesi üretip, çiftlere güven satılabilir fdsg

Ekspertize karşı bi hedef kitlen var batarsın direk
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ahahahaha mayonez gargarası terimi de bu arkadaştan çıkmıştı galiba

Dragonutopia said:

Hahaha bir günde güzel yüklenilmiş tahmin etmekteydim..

hatta şahzıma cok tatlı hakaretler yapılmıs ama beklenen bi olaydı bu,anlayısla karsılıyorum..

madem öyle biraz daha acalım bu konuyu..

1)Genel tepkilerden bazıları benim ılımlı islam taraftarı tam bir hayvan,insan ruhundan anlamayan yada kadın görmemis cahil vasat ötesi sevisen,kücük pipili mongol bi adam oldugum izlenimi ortaya cıkmıs..İşin aslı ben izmirliyim,30 uma merdiven dayadım 2.diploma yolunda ilerliyorum ve malesef aristokrat bi yasam stili gördüm hep(ve bunların hic biri beni çağdaş yada öğretimli yapmaz farkındayım)sizin gibi biriyim yani,kız arkadaslarım cok oldu gayette sevistim acıkcası(belkide vasat performansla) neyse isin özü ben kafanızdaki adam degilim bana laf eden arkadaslarım..erasmus-body shot-fbuddy vs. nedir bilen yasamıs bi insanım..burdan paticik kızlarına selam ederim demek yerine 20 metre ötemdeki izmir eko uni kampüsüne gitmeyi tercih ederim güzel patilerim..

2)Birisi bakire hatun istiosan sende bakir olmalısın gibi bisey demis..yanlış..o işin dogrusu söyle..barike hatun istiyosan hic bir hatunun bekaretini bozmuycaksın..Benim bütün birlikteliklerim 'kadınlar'la olmustur..daha önce bu islemi gerceklestirmis olan ve sadece keyif amacıyla bir paylasım olmustur.Haa elime cok fazla miktarda 'açan adam' olma sansıda geldi..ve ben lanet olsunlar cekerek bunları uzaklastırdım(ki tanıdıgım hic bir arkadas eline gecen bu sansı kacırmaz burda bu yazıyı okuyanlarda dahil)..yani hic bir kızın günahına girmedim..cunku bir kızın kadın olduktan sonraki gözündeki ışıgın nasıl söndügünü..nasıl cocukluktan ve masumluktan uzaklastıgını gördüm ve biliyorum..yıllarca bu islemi gecirmis kız arkadasların ne gibi evrelerden gectigini kac sevgili degistirdigini nasıl kaybolup gittiginide biliyorum(herkes kaybolcak demek degildir bu).İşin özü önceden tecrubesi olmus bayanlarla keyifli vakit gecirmek sohbet gezme tozma alısveris tatil arkadas ortamı bar disko kordon + sex benim icin uygundur..ama bi kız arkadasla bunların hepsi - sex tir(sex bir ilişkide olmazsa olmaz DEGILDIR).. onun sorumlulugunu almak istemem cunku vicdan sahibi biriyim ve agır bi yuk..sadece evlilikle tasıyabilecegim bir yuk..ve her zaman cocukken annemin söyledigi sözü hatırlarım ; Gelecekte kız arkadasların olucak ve onlarla yakınlasmak isteyeceksin,canlarını yakma. Ben bu konusmanın gercek anlamını cok sonradan ögrendim ve can yakmanın fiziksel degil duygusal oldugunu anladım..Bir kız 'hadi abi yapalım razıyım' dese bile gelecekte pisman olmayacak anlamına gelmez yada kızların yasadıgı o inanılmaz yogun duygular mantıklarını gölgeliyor olabilir.Bir erkegin bu durumda butun iradesiyle hayır diyebilmesi gerekir.Ben bu konuya kutsal ve duygusal bir paylasım gözüyle bakarken sen hala sene 2131 ver küsküyü diyosan tekrar düsün derim..hangimiz daha çağdaşız..ve hangimiz bir kıza daha fazla deger veriyoruz?

3)Erkek adam sevisir..sevisicekki tecrube kazanacak(acı gercek)..tecrubeyle partnerini ve gelecekte esini mutlu kılabilecek benim anlayısım budur erkek sexi icin..sevismeyen erkek maca hazırlanmayan futbolcu gibidir(hos bi benzetme olmadı ama böle)

4)Bekaret kaybı.. Sizin icin bekaret vajinal sex ile kaybedilmis ve yuksek olasılıkla kan ile sonuclanan bir birlesim sonucudur..benim görüsüme göre 3 türlü sex sonucu kaybedilmis masumiyettir..eet yani bazı kesimlerin söyledigi gibi 'bakire ama kalın sıcıyo agızda aerosmith in solisti gibi'durumu gecersizdir..Bekaretin kaybı bir partner bulmak ve isteyerek onu rahatlama paylasımında bulunmaktır..biolojik olarak bakire olman 'bakire'oldugun anlamına gelmez..degildir(benim icin en azından) mayonez gargarası yapan kıza bakire denemez görüsüme göre..

5)Su an dahi bana inanılmaz kızan ve nefret duyan bazı arkadaslar var aranızda eminimki..varsın olsun sorun degil ama sunu bilin ki benim söylediklerim sizin duydugunuz bekaret sözleriyle cok farklı..
Kadın olan onlarca harika arkadasım var..hepsinin hayatımda olmasına memnunum..ama bir kadının ''ailem'' olmasını malesef icim el vermiyor..ha ama ben cıkıpta demiyorumki kadınsın öl..farklı bi anlayıs bu..en ii arkadasım buna benzer bi durumda seneye evlenecek ve onlar icin mutluyum,gelecekteki eside cok ii bi arkadasım su an(ki ben tanıstırdım)..ben bunu kabul etmezdim ama o etti..farklı görüsler ve karsılıklı saygı duyma durumu.. Ben kimseye cıkıpta 'neden verdin!' demiyorum BANANE..yargılamıyorum incitmiyorum..hatta normal yasam akısımda hic bir pürüz bile olusturmuyor..hatta aklıma bile gelmiyor acıkcası..ama iş sevgili ve sonrasında eş olayına girdimi tek söyledigim sey..Hayır,geçmişteki yaşantın ve tercihlerin gelecegimdeki aile hayaline uymuyor' bitti..

https://forum.paticik.com/read.php?20,5738197,5739508#msg-5739508
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Frantic said:

Oce4n said:

Ekspertize karşı bi hedef kitlen var batarsın direk

Niye abi büyük ihtiyaç değil mi şu zamanlarda, hem muhafazakarı hem seküleri için büyük kolaylık. Partnerinin cinsel geçmişini, performansını tarafsız biri tarafından değerlendireceksin, iki taraf açısından da win win.

Teoride potansiyeli büyük bence sdf Ya nargilecide tanışıp evlenecek muhafazakar bir çift mesela tek tek bağımsız başvuracak, test ve analiz edip vereceksin sonuçları kendilerine, isterse partnerine verir sonucu isterse instagrama atar sdf

Seküler bireyler için de işte grup seksti, bukkakeydi, mayonez gargarası şüphelerine sahip olan bireyler için referans olucaz. İsteyen matching uygulaması da satabiliriz. BAK İSTANBULDA MAYONEZ GARGARASI YAPMIŞ 3 KADIN VAR, BUNLARLAR TANIŞMAK İSTER MİSİN diyecez. ÖYLEYSE 20$ ateşle bakalım diyeceğz.

tinder'da sağa sola atarak gelecek eşlemeşmeye güvenmek mi daha mantıklı yoksa cinsel geçmiş ve performans derecelendirme kurumundan geçmiş biriyle mi sfsdg

mağazacılar, kuyumcular ve avukatlar kazanacağına evlilik/ilişki öncesi öncesi referans olup biz ekmek yiyelim B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

Hemen hemen her kadının gangbang fantazisi oluyor ama çoğu bunu bastırıyor bir kısmı da dışa vurabiliyor. Bence seks esnasında bu tarz şeylerden bahsettiğinde keyif alıyorsa bu olaylara yatkın olduğu düşünülebilir. En azından yapmamış olsa bile yapabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...