Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grup seks yapmış bir kadınla evlenir misiniz?

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yediğiniz boklar bile aynı, orgy partyler vs. ama bütün bunlar grup seks yaptığı gerçeğini değiştirmiyor

Orgy partilere giderim grup seks yaparim demek icin sadece su topic =

Vizyonunda grup seks yapan kadinin uclarda yasadigini dusunecek kadar dar
Sosyal ağlarda paylaş

asıl sorun orgy yapmış kızla evlenmekten ziyade evlenilecek olan kızın geçmişinde orgy yapıp yapmadığını bilememek.
bizzat şahit olduğum bir olay, işyeri dahil her türlü haltı "yemiş" olan birisi yaş ilerleyince rahibe teresaya dönüşüp bulduğu bir kurbanla evlendi... adama sorsan "yapmaz o öyle bişey ya. öyle bi kız değil o" der...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...