Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thanos on Throne Exclusive

Sevenos

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

ben türkiye'de totalde 5 tane olmayan, belki hadi 6-7 tane vardır olanlardan 3 tanesini de zamanında benim sattığım 2 tane one piece figürü ebay kapalı diye 500 dolar yerine 400TL'ye vermek zorunda kaldım ya daha 3 ay önce adksjfds

bu fiyatlandırma müthişmiş cidden.

Figür satan yerlere versen daha iyi fiyata verirdin ya, yazık olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

DarKRideR said:

ben türkiye'de totalde 5 tane olmayan, belki hadi 6-7 tane vardır olanlardan 3 tanesini de zamanında benim sattığım 2 tane one piece figürü ebay kapalı diye 500 dolar yerine 400TL'ye vermek zorunda kaldım ya daha 3 ay önce adksjfds

bu fiyatlandırma müthişmiş cidden.

6 7 tane vardır olan asdfadsf Türkçe akmış resmen

asdfsad kör oldum ben de şimdi okurken, uykulu uykulu gg olmuşum.

eldar said:

Figür satan yerlere versen daha iyi fiyata verirdin ya, yazık olmuş.

Ben firmayi ilk kapattığımda bütün sitelere fiyat verdim, elimde 20 parça falan ürün kalmıştı uygunda fiyattan vermiştim hiç kimse ilgilenmedi anime ürünleri çokça var diye.

Hepsini 3 yılda istek oldukça sattım, gelip sordular eski müşteriler bir şey var mı vs. diye öyle öyle işte isteyene uygun fiyattan çekip verdim.

Şu aralar TR'de de figür piyasası aşırı ölü zaten. JBC falan yayıncılığa girmese zamanında batardı yüksek ihtimal. Hepsi farklı işlerden kazandıkları ile garantiye alıyor kendini. Figürde kar iyi olsa da eskiye göre satış bitti :(
Sosyal ağlarda paylaş

Figh said:

adam düğün parasını bizi s**** kazanmayı kafaya koymuş, baya düşünmüş, gerçekçi ve ciddi bir şekilde öncelikle kendisi inanıp, gelmiş buraya konu açmış, adam planlı programlı çalışmış SANKİ ESKİ BİR ÜYE GİBİ!

görün gerçekleri, bu ülkenin "haydi uyuyalım sabah hallederiz" demeye tahammülü yok artık. bir değişim isteniyorsa, bunu şuan, "bizler" yapacağız, ya da bir daha bir değişim istenemeyecek bu ülkede, "değişik" bir şeyin varlığından habersiz nesiller yetişecek, e değiştiriyoruz ya herşeyi, Tiran koyarız ülkenin adını geçer gider.

nutella'da palm yağı varmış arkadaşlar, hayat zor.

yıldızları saymayın :/

Abi günaydın öncelikle. Bu ülkeyi hala çözemediysen açıklayayım

S.ken S.kene hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...