Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yatak almak

pontipati

Öne çıkan mesajlar

pontipati said:

Karyola ikea dan almayı düşünüyorum da yataklar ateş pahasıymış ya

pişmanlıktır.

2 karyola eskittim ikea`dan, çok çabuk gevşiyor eklem yerleri, gacır gucur bir şeye dönüşüyor. taş gibi birbirine kenetleyip, sağa sola çekmemek lazım heralde. üstünde kesinlikle sevişilmez, senkofibik bir bağlamda kullanılacak diyorsan al tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

pontipati said:

Karyola ikea dan almayı düşünüyorum da yataklar ateş pahasıymış ya

pişmanlıktır.

2 karyola eskittim ikea`dan, çok çabuk gevşiyor eklem yerleri, gacır gucur bir şeye dönüşüyor. taş gibi birbirine kenetleyip, sağa sola çekmemek lazım heralde. üstünde kesinlikle sevişilmez, senkofibik bir bağlamda kullanılacak diyorsan al tabi.

Montaj kılavuzunda birkaç ayda bir vidaları sıkın diye belirtiyor. Arada bir sıkınca gacırdıyacak duruma gelmiyor hiç, yıllarca seviştim.

Geçenlerde şundan aldık. Yumuşak ama rahat. Bel ağrılarım bayagı azaldı.
Dezavantajı yatağın en kenarına yatılmıyor, yumuşaklıktan dolayı, aşağı kayıyosun :p
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Yatasa pahali diyorsanız gidip dandik 1000lira civarı bişey alın. Paraya kıyarım diyorsanız da yataş değil yatsan, tempur falan bakın

Pahalıdan kastım benim güncel fiyatlarını bilmiyorum da zamanında bakarken baza+yatak kombinasyonları 3k+ idi. büyük ihtimal ben yanılıyorum pahalılık konusunda.

karyola yataklar hep daha şık ama iyisini almayınca eziyete dönüşebilir. yatağa gönül rahatlığıyla atlayabilmek lazım abi, karyola varken hep bi temkin var bende dsfg
Sosyal ağlarda paylaş

2000 civarı bahsettiğim yataklar, çok yüksek değil bence o kalite için uzun yıllar kullanılcak bir şey sonuçta
2000 tek kişilik olanmış

karyola/baza seçimi de önemli gerçekten. özellikle bir süre sonra ek yerlerinden gevşememesi lazım, yere iyi oturması lazım

bir de altı tamamen kapalı olsun, altına erişemezseniz deli gibi tozun üstünde yatıyor olursunuz, çok boşluk olursa da saçma duruyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

bu yatak olayının cheat sheet gibi bir şeysi yok mu ya?

yaylısından viscosuna kadar bir sürü çeşidi çıkmış. visco en pahalı çok süper harika teknoloji denilirken yorumlarda aşırı sevenin yanında baya giydirenler de var vs. bilemedim hangisini almak lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yakın zamanda yatak aldım, adam %100 visco olmaz dedi, hava almayıp terlettiği için, visco diye satılanlar farklı malzemelerle karışımmış.

Bir de hangi yatağı alırsan al, yatak yeniyken çok rahat, 1 sene sonra ne olacağı önemli, tavsiyeyi yeni yatak almış olanlardan almamak lazım.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...