Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir Yangını

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

yok benimkisi nefret değil de ağzına çakıcan şunun kafası.
zaten öyle nefret dolu bi tipte değilim.
de abi öyle bi tavrın var ki belki kendin farketmiyosun ama böyle hep bi cocky, hep bi ben bilirimcilik, cin olmadan adam çarpmacılık...
hatırlamıyorum da eski halini gerçi foruma da ne zamandır üyesin bilmiyorum. hesabın görece yeni olabilir. belki yeni accounttır filan.

ama şöyle son 1-2 yıldır falan gözüme takılan bi üslubun var. özellikle seni takip edip nefret pompaladığımdan değil. her gün bir sürü post okuyoruz burda illaki görüyoruz yani :p

goldda böyle ama adam sevimli. yani anlıyabiliyosun adamın fırıldaklık yaptığını sinir etmiyo, ama ne bilim ya seninkisi bi meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Tehdit mi? Bir de gelip burada ağlamış. İnternetteki anon bir kullanıcı adını niye tehdit edeyim manyak mıyım ben?

Sadece fikrimi söyledim, sadece sana söylemek istediğim için de öm attım. Privacy ye de saygı duymayacağını gelip buraya prim kasacağını bilerek hem de.

Özel yaşantında da böyle davranıyorsan baya dayak yemiş olma ihtimalin var, fikrim hala aynı.

Maduriyet kasma, tehdit eden falan yok. İşim olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

yok benimkisi nefret değil de ağzına çakıcan şunun kafası.
zaten öyle nefret dolu bi tipte değilim.
de abi öyle bi tavrın var ki belki kendin farketmiyosun ama böyle hep bi cocky, hep bi ben bilirimcilik, cin olmadan adam çarpmacılık...
hatırlamıyorum da eski halini gerçi foruma da ne zamandır üyesin bilmiyorum. hesabın görece yeni olabilir. belki yeni accounttır filan.

ama şöyle son 1-2 yıldır falan gözüme takılan bi üslubun var. özellikle seni takip edip nefret pompaladığımdan değil. her gün bir sürü post okuyoruz burda illaki görüyoruz yani :p

goldda böyle ama adam sevimli. yani anlıyabiliyosun adamın fırıldaklık yaptığını sinir etmiyo, ama ne bilim ya seninkisi bi meh.

mesaj kutun dolu : ı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...