Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator: Dark Fate (2019)

Sam

Öne çıkan mesajlar

fragmandan sonra sinemada izlememeye karar vermistim ama izlenebilirmis. force awakens recetesini uygulamislar seriye, ananem yasinda sarah connor cringe'leri disinda begendim. Arnold'da ustune krema olmus, cok sacmaydi ama inanilmaz guldum. 

tum fimleri dusunursek sanirim ortalara koyabilirim, 3<5<4<6<1<2

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Norak dedi ki:

hani otekiler kadar kotu degilde artik timeline mindfuck olmus ne yapsan duzelmiyor gibi geldi bana.

Geçen filmde mi 2 film önce mi ne "herkes twist yapıyor biz de twistin allahını koymalıyız" diyip bok ettilerdi bence.

İzlemedim ama T3 bile daha güzel bu yeni filmlerden ya, iyice beklenti düşürüp izliyim bakiym.

Sosyal ağlarda paylaş

T3'ün en kötü yanı John Connor'ın pısırık olması ve Arnold'un geyik malzemesi olarak kullanılmasıydı.

Ya Arnold'da niye ısrarcı oluyorlar onu hiç anlamadım. Hikayenin konsepti John Connor ve annesidir. Sanki Arnold'un Terminator olmasıymış gibi yaşlansa da çevire çevire adamı kakalıyorlar bize. Hayır tamam ilk iki filmde sevdik, bağrımıza bastık da, Arnold dışında da bir sürü T-800 modeli var, aynı modelin yaşlanmış halini sunmaları bile Terminator 2 filmine aykırı.

Terminator 2'den sonra, Terminator: SkyNET oyunu kafasında bir film yapıp bitireceklerdi işte.

Sosyal ağlarda paylaş

On 17.01.2020 at 14:20, Bone dedi ki:

T3'ün en kötü yanı John Connor'ın pısırık olması ve Arnold'un geyik malzemesi olarak kullanılmasıydı.

Ya Arnold'da niye ısrarcı oluyorlar onu hiç anlamadım. Hikayenin konsepti John Connor ve annesidir. Sanki Arnold'un Terminator olmasıymış gibi yaşlansa da çevire çevire adamı kakalıyorlar bize. Hayır tamam ilk iki filmde sevdik, bağrımıza bastık da, Arnold dışında da bir sürü T-800 modeli var, aynı modelin yaşlanmış halini sunmaları bile Terminator 2 filmine aykırı.

Terminator 2'den sonra, Terminator: SkyNET oyunu kafasında bir film yapıp bitireceklerdi işte.

Ben T-800'den onceki modelleri de cok begenmistim. Salvation'da cogu vardi hatta. Umarim o robotlari serpistiren arkadas yeniden ortamlara akar. Ozellikle etrafta dolanan T-600'ler cok sahaneydi.

MaxDamage tarafından düzenlendi
Model adini hatirladim.
Sosyal ağlarda paylaş

salvation iyiydi bence, hep merak edilen future war'a iyi başlangıç olmuştu ama kyle reese zayıftı, rahmetli oldu çocuk gerçi çok kötülemeyeyim şimdi. abuk sabuk off-beat mizah yoktu. self-parody yapmamaları gerektiğini anlayamadılar bir türlü.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...