Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator: Dark Fate (2019)

Sam

Öne çıkan mesajlar

yönetmen deadpool'dan tim miller ama ilk defa james cameron yeniden projeye dahil t2'den bu yana, prodüktör ve yaratıcı danışman olarak. linda hamilton ve arnold da var.

birşey söylemek için erken ama heyecanlandım yine de. (:D

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

o nereden çıktı bu bir, james cameron female action hero'yu aşağı yukarı yaratan adam hollywood'da bu da iki, t1 lead zaten sarah connor. yukarıdaki resim değil bütün cast.

terminatörü önüne non-binary, aporagender maverique çıkarırlarsa görürüm seni.
Sosyal ağlarda paylaş

alien 1 daha ziyade korku filmi, cameron aliens'da ripley'i action hero statüsüne çıkardı. ridley scott'ın ayrıca genel bir female lead odağı yok cameron aksine. bugünün yaklaşımıyla cameron sjw'liği zaten yapmış ziyadesiyle yani.

kadında kısa saç transgender mı oldu ben bakmayalı, ilginç yorumlar yani.

neyse ortada daha 2-3 foto hariç birşey yokken kesin konuşmayayım da garip geldi şu ilk tepkiler. terminator franchise zaten ölmüşken 27 yıl sonra cameron el attı denince ilk reaksiyon "sjwleeeerrr" olunca acayip geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

alien 1 daha ziyade korku filmi, cameron aliens'da ripley'i action hero statüsüne çıkardı. ridley scott'ın ayrıca genel bir female lead odağı yok cameron aksine. bugünün yaklaşımıyla cameron sjw'liği zaten yapmış ziyadesiyle yani.

kadında kısa saç transgender mı oldu ben bakmayalı, ilginç yorumlar yani.

neyse ortada daha 2-3 foto hariç birşey yokken kesin konuşmayayım da garip geldi şu ilk tepkiler. terminator franchise zaten ölmüşken 27 yıl sonra cameron el attı denince ilk reaksiyon "sjwleeeerrr" olunca acayip geliyor bana.

sjw'ler esprisi camerondan ya da filmin bir tane görselinden bağımsız bişey yani meme oldu o geçelim onu.

ridley scott şayet female protagonistliği yahut filmin ana etkileşeni konusunda sayısal ve tarihsel olarak ele alırsak camerondan daha fazla satıra sahip bi yönetmen. senin ilk film korku filmi ripleyi ripley yapan cameron demen bişey ifade etmiyo :p

şöyle açıp bakalım cameron ve ridley filmografisine, hangisinde daha fazla " sjw " elementleri bulunuyor 3 dakikamızı almaz.illa ki yönetmenlerin külliyatına vakıf olmak da gerekmior hani.

gerçi ben sanki ridley cameronu döver gibi yazmış görünüyor olabilirim de öyle bi derdim yok. hatta cameronın sinema sektörüne yapısal katkılarının daha fazla olduğunu burada daha önce söylemiştim. sadece x gidiyorken y geliyordu tarzı bi yönetmen mukayesi yapılması komik geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

yani o resmi koymasam şu tepkiler aynı olmayacaktı, parayla bile iddiaya girerim. kaldırdım zaten, kısa saçlı kız triggerlıyor herhalde forum üyelerimizi. trailer vs çıkınca görürüz esas durum nedir.

ridley scott 79'da alien, 91'de thelma & louise, 97'de gi jane'i yapıyor ki herhalde bunlara ithafen konuşmuşsun. t1 84, aliens 86, t2 91 cameron'dan aynı dönemdeki güçlü kadın odaklı filmler.

burada t1 de aslında korku filmi çıkışlı bir film denebilir, cameron'ın kendi "halloween gibi birşey yapmak istiyordu herkes" diyor, o nedenle aslında halloween veya texas chainsaw massacre teen slasher'lar ilk proto-female action hero öncüleri de olabilir. bu nedenle o olmasa bu olmazdı sohbetine girmeyeceğim ve anlamı da yok. "aşağı yukarı" bu yüzden demişim zaten yazarken.

ridley scott da zaten yönetmen namına cameron ile beraber adını anacağım ikinci adam zaten, onu asla küçümsemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Terminator: Dark Fate (2019) olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...