Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty Black Ops 4

Yabgu

Öne çıkan mesajlar

BioHazarD said:

soyle bir potato montaj yaptim, BR'den hic haz etmeyen bana BR sevdirdi oyun.

BR'den haz etmeyen adama BR sevdirdiyse demek ki bok gibi bi br dsfg

video güzel, ayrı konu ama oyun AŞIRI ARCADE ABİ. Bu ne lan. Bombanın ucuna taramalı takmış, sıfır recoille taraya taraya gidiyo.

Pubg dota ise, bu league of legends olmuş.

No offense ama "abi bu oyun pubg'yi bitirir" diyenler muhtemelen pubg'nin combatını beceremeyenlerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

pubg nin bozuk combati diyecektin sanirim

combatında bozuk bi şey yok ya. ha cheat, loottaki hantallık falan dersen eyvallah da, silah kontrolünün zorluğu zaten o gergin ortamı veriyor. böyle olunca hebele hübele girişirsin, al adam zıplayarak atlıyo falan önüne, mario sesi koymuş bi de altına lel.

bu free for all deathmatch ama ölen çıkar olmuş battle royale'den ziyade. survival hissi baya gg olmuş.

ha bi de o bitmeyen mermi gerçekten nedir ya. ratatatatatatatatata 8 saat tarıyor. bebeler de sonra üf ne vurdum diye eğleniyodur işte.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

hala pubg'in övülmesi ve güzel bir oyun olarak savunulmasını gördükçe üzülüyorum :( realism arıyorsanız gidin playerunkown'un orijinal arma br modunu oynayın abi, pubg ne.

arma nın br modu fikir olarak geldi ve bitti.
konuşulacak bir tarafı da yok zaten bok gibi bir şeydi. iyi olsaydı zaten dünya kadar insan day z ve h1z1 a kaymazdı. bir şeyin ilki ne yazık ki en iyisi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Esh said:

pubg nin bozuk combati diyecektin sanirim

combatında bozuk bi şey yok ya. ha cheat, loottaki hantallık falan dersen eyvallah da, silah kontrolünün zorluğu zaten o gergin ortamı veriyor.

Combat gayet bozuktu abi nasil bozuk birsey yok. Catisirken duvar arkasina geciyorsun, adam artik herhangi bir sebepten seni hala duvar arkasina gecmemis olarak goruyorsa vurup olduruyordu. Sen de ne oldugunu anlamadan oluyorsun sonra rage tabi. Bunu da adamlar kabul etmislerdi hatta fixlemeye calisiyorlardi ama basaramamislardi en son.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...