Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi telefonu alsam thread

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

yeni telefon arayışına girdim ancak 2 aydır aramama rağmen bulamadım. şu özelliklerde bir telefon istiyorum çok şey mi istiyorum.

- ince olsun, plastik olmasın, kalınlığı 8mm ve altı olsun

- düz olsun, telefonda kamera çıkıntısı bulunmasın masaya koyulduğu zaman tam otursun hiçbir yeri oynamasın. kamerası 5mp bile olsa fark etmez benim için

- güçlü bir donanıma sahip olsun

- malzeme kalitesi sağlam olsun ve usb type c olsun

- 6" full hd ya da üzeri olsun.

- fiyat olarak max 3500 tl olsun. 

Sosyal ağlarda paylaş

selam ben de alıcam telefon, şu özellikler lazım

xiomi mi 6 boyutunda olsa iyi 5.15-inch  falan sanırım 

en iyi kamera lazım direk ? gece kamerası, video, hareketli video vesaire akıyor olması lazım

takılmasın, sağlam olsun

kamerası iyi olup da ufak telefon yok galiba. samsun note10 baya iyi, ben baktığımda huwaei'den daha iyi hareketli video çekiyodu(ekranı sağa kaydırarak çektin mesela videoyu)

yarın almayı düşünüyorum, topiğie bakıyorum ana nokta atışı yapmak isteyen varsa diye yazdım

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

cevaplar için teşekkürler.
yarın mağazasından "redmi note 8 64" olanı alacağım. proya para vermek istemem. Sağda solda bir şeyler beklerken kullanıyorum. Bir de ara sıra arayanım olursa ona cevap veriyorum. Şarjlarım 3-4 gün gider benim. Çok arkadaşsızım lan! Numaramı bırakayım da beni arayın. asdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Benim Galaxy S7 şarjı artık 1 gün bile gitmemeye başlayınca eeeeh yeter çekip, galaxy m31 aldım. 6000 mah batarya, 64mp ana kamera olmak üzere makro/derinlik ve geniş açı kameraları da var. android 10 ile geliyo 6gb ram 128gb hafıza. 2599'a inmişti geçen gün. ekran dandik olur diye düşünüyodum ama super amoled ekran varmış, araştırınca farkettim.

evdeki diğer telefonlar ve tv de samsung olduğu için kendi içlerinde birbirleriyle iyi anlaşıyolar, o yüzden samsungdan yine şaşmadım. yoksa bakardım belki redmi oppo huawei falan.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Loex dedi ki:

kirdigim 3. blackbery keyone dan sonra xiaomi mi 9 se aldim 2000tl ye memnunum xiaominin zorlama applerinden de kurtulabilirsem tam olucak

O app'lerden zevk almaya bak.

Bir süre sonra alışınca güzel gelmeye başlıyor.

Not: App reklamlarının hepsini tek tek kesinlikle kapatmayı unutma.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...