Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi telefonu alsam thread

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Geçen hafta telefonu çaldırdığım için yeni telefon bakıyorum. Eskisi zaten eskimişti.

İki alternatifim var. Diğer alternatiflere de açığım.

- Xiaomi Mi 9
- Xiaomi Redmi Note 7

Bir tarafım ofiste bilgisayarlar internete bağlı değil, telefondan internete giriyorsun. Ayrıca günde 1.5 saatin de serviste geçiyor. Dolayısıyla parayı ver Mi 9 al diyor.

Bir tarafım Mi 9 dediğin telefonun Avrupa fiyatı 400 EUR(2550 TL) iken ülkende 4500 TL'ye satılıyor. Bu devlete aradaki parayı kazandırma, zaten interneti girme filmi seyretme işini Redmi Note 7'den de yaparsın. Fotoğrafların düşük kaliteli olsun ne olacak diyor.

Bir yön verir, fikir söylerseniz sevinirim.

Bir de 64 mü 128 mi alayım? Bu konuda da bir yardım ederseniz süper olur. En son telefonum 32'ydi bir şekilde yetiyordu.

Teşekkürler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

@Deathblade

Fiyat performans bandında redmi note 7 hepsini tokatlar. Kameraya çok takılma camera api2 default açık geldiği için root yapmadan gcam atabiliyorsun bu cihazlara. Bir 5 gömlek üste çıkarıyor kamerayı. 9T çok güzel cihaz ama SD desteği yok o yüzden alacaksan 128 gb olanını al ama fiyatlar uçuşa geçiyor note 7 sonrası. Bütçeye uygunluk bazında note 7 ideal seçim. Hepsinin içinde en iyisi mi9 her yönüyle fakat dediğim gibi aradaki o fiyat farkı seçici etken.

Bence note 7

Sosyal ağlarda paylaş

Dinana güvendim mi9t aldım memnunum baya. Geniş açı kamerayla çok eğlenceli resimler çekebiliyorsun, tam bir beyaz yaka fotoğraf makinası. Donanım falan f/p açısından en iyilerden biri zaten piyasada. Hatta çevremdeki iphone kullanıcıları fiyatını görüp ulan androide mi dönsek diye düşünmeye bile başladılar 

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, axedice dedi ki:

Dinana güvendim mi9t aldım memnunum baya. Geniş açı kamerayla çok eğlenceli resimler çekebiliyorsun, tam bir beyaz yaka fotoğraf makinası. Donanım falan f/p açısından en iyilerden biri zaten piyasada. Hatta çevremdeki iphone kullanıcıları fiyatını görüp ulan androide mi dönsek diye düşünmeye bile başladılar 

Abi beğendine sevindim kendimi sorumlu hissederdim yoksa ?

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Fistan dedi ki:

çektiğin bi kaç fotoyu atar mısın

Youtube la, onlarca örnek ve diğer tellerle kıyaslama var. Hepsine fark atıyor ve fiyatı diğer tellerin yarı fiyatı. Ve pil ömrü x2. 30 dakika şarj ediyorsun full kullanımla 3 gün gidiyor pil. 

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 06.11.2019 at 09:22, akirafes dedi ki:

Mate 20 x i aldığımdan beri o kadar mutluyum ki 3 güne varan pil süresi enfes bir ekran..... Ve şahane fotolar....

Süper hızlı sarj. Uygun fiyat.

Uygun fiyat ne kadar? Benim önerdiğim telefon ~1500-1700TL arası bişeydi.
Ayrıca dünyanın en iyi telefonu da olsa ben almam huawei kendime bootloader kilidinden ötürü.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, ad3m dedi ki:

Uygun fiyat ne kadar? Benim önerdiğim telefon ~1500-1700TL arası bişeydi.
Ayrıca dünyanın en iyi telefonu da olsa ben almam huawei kendime bootloader kilidinden ötürü.

4400TL ye aldım ben. Kendi telinizle  Ay fotosu çekerek aradaki farka bakabilirsiniz  

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...