Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Donanımhaber v 15324

Emre333

Öne çıkan mesajlar

said:
"Paranın yarısını aldım hocam baya olay çıkardım saçma sapan bişey oldu yahu ilk buluşma bi çay içelim hele benimde hatam var ama kızı rezil ettim altta kalmam asla"

"Forumda Allah bilir kaçıncı hesap kitleme olayı. Hala aklınız başınıza gelmedi mi"

"Helal olsun ve diğer arkadaşlara örnek olsun. Paranın yarısını aldım deyince içim rahatladı."

"Havaya giden 150 lira benim burdan içim acıdı yeminlen"
Sosyal ağlarda paylaş

[quote="Aşırı sansür için özür. Vedalaştık. Sabah 10'da yola çıkıp İzmir'e döneceğim. Lütfen beni sakın unutma bir gün Rusya'ya gel diye yazdı telefonundaki google translateden. Öğrenci pilot olduğumu biliyor. Geleceğim dedim. Bi bileklik aldım baykuş ve nazar boncuklu .7.5 liraya Çok mutlu oldu. Daha fazla kalabilmeyi isterdim. sevgilerine"]

abi para, her yerde para ahahahahahha lan efsane bu herıferl ya
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bi ayrıntıyıda anlatayım parayı bana bi erkek vermeye geldi beklerken kadını bi numara aradı nerdesin bekle gelecem lan falan dedi dedim sinirlenme sakin ol gel bekliyorum gelmessen namerdsin dedim tel kapandı tekrar aradı yumuşak bi ses tonu işe şey tamam geliyorum dedi geldi parayı verdi gitti hakkım için ölümü göze aldım açık konuşayım adam dövüşmek için geldi hersyi göze aldığımı görünce yumuşadı buda bi ayrıntı
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

10 yaşında çocukların yazdığı uydurma hikayelere mi kanıyorsunuz abi

hepsi fake, bir tek biz ve bizim gibi dusunenler, yasayanlar var turkiyede. zalimlarcollectiondaki insanlae gercek degil, dogu aslinda yok. anadolu dediginde insa yasamiyor varsa yoksa bir miktar koylu.

sadece biz ve bizim gercek hikayelerimiz var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...