Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Horde Community

Bezerye

Öne çıkan mesajlar

Ben bu akşam yokum belki geç saatlerde gelirim ama o da meçhul.
Çıkarsa adam toplarsınız siz.

Bonela konuştuk bundan sonra haftaya sadece HC runlara dönecez muhtemelen, normal drop kalmadı gibi bişey hem az raid yapabilioruz bari rewarding olan contenti yapalım yapabildiğimiz kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Heroic raid işini pazar akşamların fiksleyip, gerekirse extend ederek pati ahalisi olarak curve almayanimiz kalmayacak şekilde ilerlesin mi?

Çok sıkıldım ilk wipeta dağılan puglardan eh bizim de gearladiktan belli bir seviyeye gelmiştir artık.

Ne dersiniz haftaya pazar saat 8 gibi başlayıp mythrax + ghuun seklinde bir raid çıkarabiliriz sanki.

Önceki bosslar pug ile rahat kesildiğinden organize raid saatini son boss lar için harcamak daha mantıklı geliyor bana. Ha baktınız erken kestik, geri döner baştaki boşları da temizleriz icabinda.

Buyrun, discuss
Sosyal ağlarda paylaş

Komüne de yazmıştım buraya da yazayım. Bizim de kucuk bir guild var. Çok hardcore da degil. Haftada 2 gün toplasip progress yapıyoruz. Sayı cok olmadigi icin disardan 3-5 adam cagiriyoruz mecburen. Dps+healer lazım daha cok su an icin. Boşta olan varsa buyursun gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

heroicte 3 boss kaldı benim. zekvozu zaten dün en az 30 40 try yaptık kesemedik. %1de wipe falan yedik.
mythrax bide ghun var bunlarada gruba almıyolar zaten shaman olduğum için.
pazar gelebilirim uygun bi saat ayarlarsanız akşam 7den sonra falan

performansın nasıl ki?
biraz önce g'huun kestik heroic, enha shaman vardı 13.4k dps'i koydu adam. RL blue/purple performansa bakıyorum vs yazmıştı grup başlığına.
hani önceki bosslarda en azından performansını yükseltirsen sana da faydası olur.

edik: gerçi herifin üstüne başına baktım da hayvan gibiymiş sdf. 376ilvl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...