Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60K Bütçe - Otomatik marka model tavsiye. Düldül öldü =(

axedice

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Mersinde olduğum için yollar dandik, geçiyorum GTI falan eyv.

Seçenekler

Opel Corsa
Nissan Micra
Hyundai I10 - I20
Citroen C1 - C3
Seat Ibiza
Ford fiesta ama kazasızını bulabilirsem, benim fiyat aralığında hep bi pert raporu falan var

Bana en yakın gelen seat mesela, bu diğerlerine göre tercih edilir mi?

Kia veya skoda iyi midir alınır mı? Ha bide dacia ne yeni bişey ondan da çok var.

Saydiklarina para vermektense esten (Esh'ten) dosttan 2004 2005 temiz bir c200 al daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Corsa aldım bu arada, 2017 24k kmde 67 liraya geldi. Exper mexper sağlamdı, zaten kuzenin tanıdığı falan biraz da ondan tercih ettim marka modeldense.

Bazı vites geçişlerini hissettiriyor sanki, bide yakıt tüketimi yeni golf ve seatlar kadar az değil ama bi hyundai falan da değil, şimdilik 7 civarı seyrediyor. Performans yine bi golf seviyesinde olmasa da eski poloya göre fark ediyor benim için yeterli, bluetooth var falan daha ne olsun.

Evet şimdi buyers remorse için giydirmelere başlayabilirsiniz asd

Ha bu arada eshten dosttan opsiyonlu mersedes ve bmw falan da buldum 2009 model (nispeten) az kmli, ama bakım masraflarıydı kaskosuydu belimi büker diye cesaret edemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arabalara inanılmaz talep var, sağlam ikinci elini bulamıyorsun bulduğunda da tok satıcılık yapıp fiyat indirmiyorlar. Fiesta falan da böyle mesela, yine kuzen buldu bitane 3-5 indirelim hesabı yaparken adam zırnık indirmeden başkasına sattı arabayı. Tramersiz değişensiz ufak otomatikler kapış kapış gidiyor en ufak bi yavaşlama yok piyasalarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...