Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Masaüstü Oyun Alım/Satım Başlığı

ucunbiri

Öne çıkan mesajlar

abi 7 wonders cok iyi gateway oyun. 5-6 kisi eglenebilecegin tek oyun bence cosmic encounter disinda. cosmic encounter da ingilizce gerektirdigi icin millet cok begenmiyor.

bu arada 7 wonders videolarina ekmek baniyosan 7 wonders duel al holyciim. esinle oynarsin. net favori oyunumuz. pantheon expansion'iyla daha da guzel oluyo ustune ustluk.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

abi 7 wonders cok iyi gateway oyun. 5-6 kisi eglenebilecegin tek oyun bence cosmic encounter disinda. cosmic encounter da ingilizce gerektirdigi icin millet cok begenmiyor.

bu arada 7 wonders videolarina ekmek baniyosan 7 wonders duel al holyciim. esinle oynarsin. net favori oyunumuz. pantheon expansion'iyla daha da guzel oluyo ustune ustluk.

Ben duel'ini oynayıp beğenmiştim gerçekten. Bu oyun için en az kaç kişi lazım? 5-6 kişi toplamak zor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

7 Wonders Duel, 2 kisilik oyun arayanlar icin birebir. Normal 7 wonders, 2-7 players. Ama ben en az 3 kisi, optimal olarak 5 kisi olarak tavsiye ederim.

3 kisilik oyunlarda herkes birbirine komsu oldugu icin interaksiyonun daha farkli oluyor. 7 kisilik oyunlarda daha cok kendi yaptiklarina odaklaniyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

MÖD said:

Amerika'dan aldığım Firefly kutu oyununu satıyorum. İçeriği incelemek için kutuyu açtım fakat oyun bir kere bile oynanmadı. Hiçbir eksik parçası yok doğal olarak.

Fiyat: 200 TL

Kadıköy merkezde elden teslim edebilirim.

selamlar

ben alabilirim bunu eger satilmadiysa..
Sosyal ağlarda paylaş

MÖD said:

Amerika'dan aldığım Firefly kutu oyununu satıyorum. İçeriği incelemek için kutuyu açtım fakat oyun bir kere bile oynanmadı. Hiçbir eksik parçası yok doğal olarak.

Fiyat: 200 TL

Kadıköy merkezde elden teslim edebilirim.

Satılmıştır. Spyro'ya hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Satilik: Star Wars: Imperial Assault 500TRY

Board Game Geek genel siralamasinda 31, tematik oyunlar siralamasinda 13. olan Star Wars temali dungeon crawler oyunu. Descent 2E oynamis ya da duymus olanlariniz varsa; ayni sistemin iyilestirilmis hali diyebiliriz.

Gaza gelip aldim ama masaya gelecegini hic sanmiyorum, oyunu kargodan teslim aldim, tokenlari cikardim, kutuyu duzenledim ve oylece duruyor; oynanmadi. Oyun haybeden degil gercekten hic oynanmadi bu arada :). Normalde oyunu oynamadan once kartlarin hepsini sleevelerim. Bunda sleeveleme isini de tamamlayamadim, oylece duruyor.

Alin oynayin, guzel oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

Satilik: Star Wars: Imperial Assault 500TRY

Board Game Geek genel siralamasinda 31, tematik oyunlar siralamasinda 13. olan Star Wars temali dungeon crawler oyunu. Descent 2E oynamis ya da duymus olanlariniz varsa; ayni sistemin iyilestirilmis hali diyebiliriz.

Gaza gelip aldim ama masaya gelecegini hic sanmiyorum, oyunu kargodan teslim aldim, tokenlari cikardim, kutuyu duzenledim ve oylece duruyor; oynanmadi. Oyun haybeden degil gercekten hic oynanmadi bu arada :). Normalde oyunu oynamadan once kartlarin hepsini sleevelerim. Bunda sleeveleme isini de tamamlayamadim, oylece duruyor.

Alin oynayin, guzel oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...