Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşamayanlar (2018) - BluTV

Raylen

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

dizi zaten belli de? 2000 lerin başın da bu adamlar dan çok daha iyi sound oturtmuşlugumuz var bizim. ratm benzerliği falan zaten geç, gülerler adama. radical noise aklıma geldi adamlar da 20 yıl ileriden gidiyorlardı. sonra şimdiki pentagram vokali Gökalp ergenin "the climb" ı vardı. (gerçi ikside hala var arada konser veriyorlar) onlarda herhalde türkiye ye fazlaymış. şimdi böyle grupları görünce bir tarafımla gülüyorum.

The Climb ne iyi gruptur ya. Baska memleketten ciksalar yurur giderlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

tr de görüntü yönetmeni yok

bok yok derdim ama yanlış anlarsın diye var ama mevzular çok farklı diyeyim ben sana :p
kişisel olarak tanıdıklarım bir yana bir çok filmde isim yapmış kişiler de var.
sorun şu ki türkiyedeki sinema sektörünün mekanikleri hollywooddaki gibi işlemediğinden adamların kendileri gibi olma şansları da malesef yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Black_Hand said:

noyan banlı değil mi? burda rol almak ıslak rüyalarını süslüyordur herhaldesdfsg

Bu diziyi çekenler diziden önce Ezel'in geceler klibi çekimi için bana gelmişlerdi. Dedim para için yapılmayacak şeyler arasında Ezel klibinde oynamak yani dedim ve reddettim.

O yüzden rüyalarımı süslemiyor ama belki ilerisi için düşünürüm dizi tutarsa boss karakter olarak girerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Black_Hand said:

noyan banlı değil mi? burda rol almak ıslak rüyalarını süslüyordur herhaldesdfsg

Bu diziyi çekenler diziden önce Ezel'in geceler klibi çekimi için bana gelmişlerdi. Dedim para için yapılmayacak şeyler arasında Ezel klibinde oynamak yani dedim ve reddettim.

O yüzden rüyalarımı süslemiyor ama belki ilerisi için düşünürüm dizi tutarsa boss karakter olarak girerim.

gücünü kendi sperminden alan vampir lordu noyan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Aceace said:

Oha bi saniye.

Noyan microinfluencer sayılır sonuçta dimi? Adamın sadık bir takipçi kitlesi var.

her ve fb'u günlük olarak kullanırken yaşadığım herşeyden sonra sürekli leveller atlarken düşünceleri ifade ederek yıllar geçerken gizli gizliye tuhaf bir bağlılığa dönüştü sadık kitlemle ile samimi ilişkilerim.

Öncelikle bir internet fenomeni değil , günlüğüne yazdığı anları dizi olan biri gibiyim.. Onlar anlatmasa da hiç o kadar yakın noktalar oluyor ki bazen yolda hiç tanımadığım birisi "NOYAN İNANAMIYORUM " diye sarılıp... tanımadığıma hiç şaşırmadan "Ben senin her yazdığını okuyorum , hiç konuşmasak da seni o kadar iyi anlıyor ve hissediyorum ki" ... diyorlar <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...