Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia RTX 2000 Serisi

Celtics

Öne çıkan mesajlar

On 03.07.2019 at 07:47, GONDARCENGIZ dedi ki:

amd yalan oldu yine fds

lafımı geri alıyorum.

amd 500 dolardan çıkaracaktı 5700 XT kartını, 400$ a indirmiş nvidia super muhabbetinden sonra, valla çok kral olmuş 1440p 60+ fps ve 1080p 144 + fps gaming için.

kart biraz fazla ısınıyo, blower fanlı model normaldir ama yinede biraz sıcak, normal 2-3 fanlı modelleri daha kullanılabilir hale gelecektir 410-420 doları geçmezler ise. (asus hariç, her daim +50$ yapıştırıyor rog kartına)

baya iyi olmuş, sonunda cep dostu yüksek performans kart görebildik. biraz daha kızışsa ortalık şu ayar kartları 300-330 dolara indiribilirler. 

yeni 1-2 teknoloji daha var kartla gelen input lagı düşüren vs
video edit için iyi değil ama gaming için f/p olarak en iyi kartlar bunlar şuan, bizim gibi ülkelerde almamak enayilik olur.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Çıkabiliyorsan 2070 Super, çıkamıyorsan 5700 XT

ikinci el 1080 ti tanıdık hariç alma bence 

bu arada RTX kart alırsan COD hediye gelecek, radeon alırsan borderlands / ghost recon ikisinden birisi ve 3 aylık Xbox Game Pass

Aluriel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

bilgisayarında render gerektirecek herhangi bir video edit ya da 3d animasyon programı kullanmıyorsan sadece rtx saçmalığı için o kadar para vermek mantıksız.

rtx şu ana kadar sadece minecraft'ta bariz fark yarattı o da hayvan gibi güncellemiş microsoft texture'ları ondan.

Bi de sadece baktığın alan rtx etkisinde arkan hala çöp minecraft grafikleri sdfsdg.

ha 2080ti alabiliyorsan tarihin en iyi grafik kartlarından biri kesinlikle alınır. ama altına ineceksen elini sürme direkt 5700xt al geç. ısınıyor diyorlar da ben alıp da şikayet eden arkadaşımı görmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...