Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia RTX 2000 Serisi

Celtics

Öne çıkan mesajlar

GONDARCENGIZ said:

Aluriel said:

GONDARCENGIZ said:

350$ lık kartı 545$ a satıyolar? lül dfsfsd trden kart mart alınmaz.

nerde bu 350 dolar muhabbeti bilmiyorum ama distribütörün firmalara satış fiyatı 400 den fazla zaten kdv hariç

bu arada bf v yada anthem geliyon 2060 ile. sanırım cod4 de gelecek ama emin değilim ondan henüz.

https://www.amazon.com/gp/product/B07MC23VS4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

2360 liraya geliyo kargo+vergi dahil.

az daha beklerseniz evga modelleride düşer amazona-newegg e, uluslar arası garantili alırsınız. 700 lira az para değil yani, burada ne zaman yeni bir kart çıksa eşşek yükü pahalı oluyo 200-300 lira fark olsa neyse.

ventusun satış fiyatı tahminen 2750 civarı falan olacak gibi. 3 yıl garanti + 2-3 hafta beklememek için 400 tl fazla vermeye değermi tartışılır.

EVGA da olsa bu tarz şeylerde çok abartı fiyat farkı olmadıktan sonra bilmiyorum yurtdışından almak mantıklı gelmiyor bana. sorun olmaz 99 kişi alır ben alırım 100. kişi olarak bana denk gelir o sorunlu olacak kart sdfsd. garanti bile olsa 1.5 ay yine git gel bekleme süresi nerden baksan

bu arada o gün yoktu amazonda da 350 dolara yeni eklenmiş msi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hayatinda hic amazon'dan alisveris yapmamis biri olarak sormak istiyorum, benim ekran kartini amazondan alma sansim nedir? vergi odenecek mi nerede odenecek odenirse kac para odenecek?

elimde hazir para eden 1070ti varken satip uzerine biraz koyup 2080 alayim diyorum. olabilitesi nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

hayatinda hic amazon'dan alisveris yapmamis biri olarak sormak istiyorum, benim ekran kartini amazondan alma sansim nedir? vergi odenecek mi nerede odenecek odenirse kac para odenecek?

elimde hazir para eden 1070ti varken satip uzerine biraz koyup 2080 alayim diyorum. olabilitesi nedir?

ek olarak dolar bazında ödeme yap amazon'a. amazonun kendi çeviricisini kullanırsan yüksek kurdan çeviriyor. direk dolar öde senin bankan çevirsin dolara.
Sosyal ağlarda paylaş

esasında biraz da kullandığın monitörün çözünürlüğüne bağlı.

ben mesela düz 1070 kullanıyorum 1080p monitör/çözünürlükte. hala her şeyi ULTRA EPİC MAX settings'e getirebiliyorum hala (oyun da iyi optimişse :P)

1070ti 1440p'de zorlanmaz diye düşünüyorum (hatam varsa bençmarkçı elit beyler düzeltsin), monitörün de 1440p'yse çok şettirmeden devam edebilirsin gibi gibi gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 04.02.2019 at 15:50, Bright dedi ki:

1070Ti'dan 2080'e kayda değer bir upgrade değil bence de.

Amazon'dan dümdüz alıyorsun abi, her şeyi kendi yapıyor Amazon. Checkout'ta dolar/euro neyse seç ödeme birimini, TL seçersen kuru çok yüksek tutuyorlar.

açıkçası raytracing görmek açısından, kayda değer bir upgrade fakat, raytracing kaç oyunda var ki? Eğer rtx çok da önemli değilse, kesinlikle rtx 2100 serisi beklenmeli.

1660ti, 1070'in altında konumlandı zaten.
1670 ya da 1670ti çıktığı zaman da bir fark göremeyeceğiz. 1070ti öyle bir kart ki f/p olayının tam ortasında bulunuyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde 1070 şöyle düşecek, böyle inecek diye yazıldı çizildi ama bırak düşmeyi piyasada kart kalmadı. Birkaç yerde var ama pahalı. Ucuz olanlar da muhtemelen tak sök yapılmış kartlardır.

Miningin talepleri patlattığı dönem fazla ürettiği için Nvidia'nın elinde deli gibi 1060 birikmiş olmasına rağmen ona bile indirim gelmedi. Sadece bizim ülkeden bahsetmiyorum yurt dışını çoktandır takip ediyorum 200 doların altına bir türlü düşmedi.

Max Damage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...