Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

giremiyorum delirdim

Smokey

Öne çıkan mesajlar

Wow paketi bugun geldi weblebi tarafından kurdum cd yi falan create account yapdım cd keyimi girdim securty kod girdim tamam dedim fakat paso yanlış girdiniz bu gibi cümleler soyluyor
1. mesaj
An error has occurred on this page Look below for details and correct the error before resubmitting

2.mesaj bu ara sıra cıkmakta
The authentication key you have entered is invalid. Please check the key again for any missed or incorrect characters

acaba yogunlukdan mı kapadılar account açma olayını ?[signature][hline]www.gamerbug.net
www.underground3.com
www.animetr.com
www.gtatr.com
Sosyal ağlarda paylaş

us sayfalarına girmediğine emin. özellikle G 6 gibi karışabilecek karaktere dikkatli bak, yavaş yavaş doldur sakin ol. ben de ilk seferinde yanlış girip panik yapmıştım, 1 harfi yanlış girmişim. sanmıyorum key'de sorun olduğu. eğer cidden varsa da temasa geçersin siteden.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

sabahdan beri deniyorum yanlış yazmama imkan yok artı tüm us uk sayfalarınıda denedim ... daha sonra
weblebi.com aradımda bildirdim daha once half life 2 diablo da falan boyle sorunlar olmuş kırılıyomuymuş neymiş key ler vsv dibiritore bildirip halledilecekmiş ben sorun.[signature][hline]www.gamerbug.net
www.underground3.com
www.animetr.com
www.gtatr.com
Sosyal ağlarda paylaş

hayda bi de bu cikti.
hayirlisiyla su oyuna baslarsam kurban mi kessem ne yapsam?
demekki oyun sag salim turkiyeye geldiyse, postaci oyuna kapının onune atıp da biri oyunu goturmezse, acc creation sayfasi gocmemisse, biri cd keyi mi kırmamıssa
oyuna girebilecegim.
ha bu arada sana da kolay gelsin arkadasim zor is valla...[signature][hline]msn: [email protected]

[Bu mesaj sunsh1ne tarafından 15 Şubat 2005 20:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smokey, 15 Şubat 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
noface tanıdım gelicem de girebilsem bi dellendim vala para veriyoruz icraat yok aldıgımız malda

sunsh1ne : saol

sen official forumlardan bir admine ozel mesaj at
benim keyim bu oyuna giremiyorum bir kontrol eder misiniz diye
heralde ilgilenirler
veya verdikleri telefonlardan birine telefon et mail at
keyini kontrol etsinler.[signature][hline]msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sunsh1ne, 15 Şubat 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
said:
Smokey, 15 Şubat 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
noface tanıdım gelicem de girebilsem bi dellendim vala para veriyoruz icraat yok aldıgımız malda

sunsh1ne : saol

sen official forumlardan bir admine ozel mesaj at
benim keyim bu oyuna giremiyorum bir kontrol eder misiniz diye
heralde ilgilenirler
veya verdikleri telefonlardan birine telefon et mail at
keyini kontrol etsinler.

aldıgım yere başvurdum onlar ilgileniyorlar disbirütör firma ile baglantıya geçmişler. aldıgım yer donucek bana tekrar[signature][hline]www.gamerbug.net
www.underground3.com
www.animetr.com
www.gtatr.com
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynı sorunu ben de yaşıyorum arkadaşlar!! CD KEY'i girdikten sonra HTTP 500 Error veriyor. Eğer CD KEY'i yanlış girersem yanlış diyip tekrar girmemi istiyor... Distribütörün yapabileceği hiçbirşey yok gibi yani bir alakası yok... Peki ne yapmalıyım? Bilgisi olan?[signature][hline]SNN, Sylveria Hellmaker[HorseLords]
Avalon, Mystra Xardas Fer'dean[HorseLords]
DAoC Hellmaker Necromancer
SWG Vymais Wavo Bounty Hunter of Yakinsehir
WoW - - - - - - Orc Warrior
Kimmiş "vakit" harcayan, değerlendirmek varken?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın denediği gibi ben de Mozilla Firefox'u denedim fakat sonuçta değişen hiçbirşey yok. Yalnız az önce bir mucize oldu 3. basamağa geçtim. Bilgileri girdim veeee... yine aynı sorun 4. step e geçemedim hatta 2. step e geri yollandım. Sonuç? Yine 3'e geçemiyorum![signature][hline]SNN, Sylveria Hellmaker[HorseLords]
Avalon, Mystra Xardas Fer'dean[HorseLords]
DAoC Hellmaker Necromancer
SWG Vymais Wavo Bounty Hunter of Yakinsehir
WoW - - - - - - Orc Warrior
Kimmiş "vakit" harcayan, değerlendirmek varken?
Sosyal ağlarda paylaş

CD Key yanlış demesi başka şey, HT bilmemne eror vermesi başka şey. CD Key is not valid diyorsa, burada dedikleri doğru.
Ama yukarıda bir arkadaş demiş HThedehödö error vermesi şu an sunucularda ve sitelerde olan bir sorunla ilgili.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...