Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

android telefon arayisi

fizban

Öne çıkan mesajlar

Pixel 3 xl tr'de yok, o yuzden bir sey diyemeyecegim ama s9+ bayagi guzel bir telefon. Ben s9 kullaniyorum, s9+ buyuk geldi bana. Kamera ozellikle harika, bloatware falan yok, ram fazlasiyla yeterli s9'da dahi. Pili bir gun rahat gidiyor, sensorleri falan iyi (Iphone X'le karsilastiramadim gerci).

Tek soru isareti bir sonraki nesilde neler olacagi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pixel 3/xl muhtemelen her türlü (cam, os, update) diğerlerinden daha iyi olacaktır fakat çıktığı gibi almak pek mantıklı olmayacaktır TR'de garanti olmadığı için.
Eğer çok aciliyetin yoksa bence bekle ayrıca tek derdin pil ise kendin değiştirebilirsin zor değil s7 pilini değişmek.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

P20 pro çok net güzel bir telefon ama diğeri de samsung ...

ben tercihimi samsung olarak kullanırım her zaman.

Batarya düşündürüyor biraz ya, yoksa Samsung'dan şaşmam da. 4000 vs 3.500 iddialı bence. Gün içinde çok oyun oynuyorum bir de ben.

Fotoğraf ve video karşılaştırma videolarında nedense ben S9+'ı daha beğendim ya. Pro'nun çok daha iyi diyebileceğim bir yanı yok yani, hatta video konusunda S9+ çok net daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

khalad said:

P20 pro çok net güzel bir telefon ama diğeri de samsung ...

ben tercihimi samsung olarak kullanırım her zaman.

Batarya düşündürüyor biraz ya, yoksa Samsung'dan şaşmam da. 4000 vs 3.500 iddialı bence. Gün içinde çok oyun oynuyorum bir de ben.

Fotoğraf ve video karşılaştırma videolarında nedense ben S9+'ı daha beğendim ya. Pro'nun çok daha iyi diyebileceğim bir yanı yok yani, hatta video konusunda S9+ çok net daha iyi.

10.000 lik bir powerbank bütün sorunlarını çözer bence
Sosyal ağlarda paylaş

Xda da bi post gördüm huwaei leri 5€ ya unlock codelarını yolluyorlar baya yapanda var memnun görünüyordu insanlar. Ayrıca foto kalitesinde gece çekimi hariç hala en iyi telefon pixel 2. P20 pro gece çekimlerinde öne geçiyor. Ayrıca google için mid range bi pixel de gelecek diyordular 3 serisinde öyle birşey olursa türkiye piyasanına girebilir. Bekleyip görmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Ben de S6 kullanıyorum, daha önce S2 ve S4 kullanmıştım. Ufaktan benim de değiştirme ihtiyacım ortaya çıkmaya başladı.

S9 düşünüyordum ama S9+ ile aralarında ciddi farklar varmış. Ben boyut dışında çok fark yok sanıyordm.

Huawei P20 Pro vs. S9+ arasındayım şu an.

2 fark var s9 ve s9+ arasinda. Birincisi 2. Lens olayi ki o yalnizca fiziksel blur icin var. S9 kendisi yazilimla blurluyor focusta olmayan yerleri ve guzel de yapiyor o isi. Ikincisi ise s9+'da 6gb ram var.

Youtube'da 10 tane falan video izledim sanirim 4 5 oyunu ve bir kamyon uygulamayi ayni anda acmadikca 4gb ile 6gb ram arasinda bir fark yok. Ben de sorun yasamadim simdiye kadar, bir ay oldu alali sanirim.

Geri kalan her sey bire bir ayni. O yuzden buyuk telefon kullanabiliyorsaniz s9+ kullanamiyorsaniz s9 alin iciniz rahat bir sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ben s9 edge'in bloatware'inden tirsiyodum asil ya, o kadar sikinti degil diyosun yani. s9 edge'in kamerasi epey hosuma gitmisti.

pixel 3'te de tabi ne cikacak mevzuu var, belli degil daha tam ehue

Bende su an 4 tane samsung app.i yuklu. Onlar da smart things, themes, store ve health. Cok bir sey yuklu gelmese de yuklu olanlar silinebiliyor direk.

Bir de s9+'in kamerasi p20 pro'dan daha iyi diyor inceleyenler. Ben de biraz kurcalamistim ama prk bir fark goremedim acikcasi. Fotograflara telefondan bakarken farkli gorunuyorlar cunku p20 pro daha cok iphone vari bir renk paletine sahip, samsung da bildigimiz samsung iste.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

-Deno- said:

Ben de S6 kullanıyorum, daha önce S2 ve S4 kullanmıştım. Ufaktan benim de değiştirme ihtiyacım ortaya çıkmaya başladı.

S9 düşünüyordum ama S9+ ile aralarında ciddi farklar varmış. Ben boyut dışında çok fark yok sanıyordm.

Huawei P20 Pro vs. S9+ arasındayım şu an.

2 fark var s9 ve s9+ arasinda. Birincisi 2. Lens olayi ki o yalnizca fiziksel blur icin var. S9 kendisi yazilimla blurluyor focusta olmayan yerleri ve guzel de yapiyor o isi. Ikincisi ise s9+'da 6gb ram var.

Youtube'da 10 tane falan video izledim sanirim 4 5 oyunu ve bir kamyon uygulamayi ayni anda acmadikca 4gb ile 6gb ram arasinda bir fark yok. Ben de sorun yasamadim simdiye kadar, bir ay oldu alali sanirim.

Geri kalan her sey bire bir ayni. O yuzden buyuk telefon kullanabiliyorsaniz s9+ kullanamiyorsaniz s9 alin iciniz rahat bir sekilde.

Abi batarya? S9 3.000 S9+ 3.500 diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...