Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spider-Man: Far From Home [2019]

mokoko

Öne çıkan mesajlar

beğendim ben genel olarak ama mj & flash ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK kötü hala. diversity saçmalığı sağolsun iki paralık aktörlere gidiyor kadro. mesele deri rengi filan değil kesinlikle. yancı eleman komikti mesela. mysterio bence çok başarılıydı, mandarin gibi mcu'nun en büyük hayalkırıklığı ile aynı paragrafta bile anılması bence yanlış. mysterio kim bilmeyerek izleyenler daha çok beğendi gördüğüm.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

ya bu kimlik olayına neden bu kadar takık anlamadım adamın kimliğini bilmeyen kalmadı ki zaten asşkfnjafl.ilk filmde ki kötü adamda kimliğini öğrenmişti biraz daha zorlasa tüm sınıf arkadaşları da öğrenecek.hiç saklama gibi derdi yok ki önüne gelene açıyor zaten maskesini.tony 2 video da çözmüştü kim olduğunu asljfhalsf

3. filmde bu kimlik olayının sıkıntılarını yaşayacak sanırım. 3. filmden sonra ergen muhabbetinin daha az olacağı filmler izleriz diye tahmin ediyorum.sonuçta adam hala liseli.Bir de bu "büyük güç, büyük sorumluluk blabla" muhabbeti de 3. filmden sonra olur gibi

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Esnaf dedi ki:
  İçeriği gizle

ya bu kimlik olayına neden bu kadar takık anlamadım adamın kimliğini bilmeyen kalmadı ki zaten asşkfnjafl.ilk filmde ki kötü adamda kimliğini öğrenmişti biraz daha zorlasa tüm sınıf arkadaşları da öğrenecek.hiç saklama gibi derdi yok ki önüne gelene açıyor zaten maskesini.tony 2 video da çözmüştü kim olduğunu asljfhalsf

3. filmde bu kimlik olayının sıkıntılarını yaşayacak sanırım. 3. filmden sonra ergen muhabbetinin daha az olacağı filmler izleriz diye tahmin ediyorum.sonuçta adam hala liseli.Bir de bu "büyük güç, büyük sorumluluk blabla" muhabbeti de 3. filmden sonra olur gibi

Bu serinin saçma başka bir noktası da o zaten, HERRRRRRRRRRKES biliyor ulan Spider Man'in kim olduğunu. Kimliğinin açığa çıkmamasına en çok uğraşan adam, eline geçen her fırsatta 'ben örümceğim bu arada :D' modunda. Anlamıyorum senaristlerin kafasını.

Bu filmde içi distraction amaçlı full dolu otobüste arkadaşlarına dağ keçilerini gösterip sırf MJ'e rezil olmayayım diye Brad'in peşine yanlışlıkla taktığı killer drone'u web shootladı falan. Maskeyi zaten neredeyse kostümü tamamlasın diye taktırıyorlar çocuğa, paso bir suratını gösterme isteği var. Para veriyoruz o yüzden bu oyuncuyu oynattığımız görülsün tribindeler midir nedir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...