Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xiaomi mi 8

noddle

Öne çıkan mesajlar

kadıköy'de bahariye mobil var caferağa taraflarında. oradan aldım.

sahibinden'de linki var hatta

cihazı alalı 1.5 hafta falan oldu sanırım benim ve gerçekten ios'a aşırı benzetilmiş olduğu için kullandığım tek akıcı android oldu herhalde.

kamera iyi, yüz tanıma çin yazılımında mükemmel, global rom'a geçiş yapınca sorunlar varmış o yüzden geçmedim henüz stabilleşmesini bekliyorum iyice.

cihaz iphone x plus gibi görünüyor. iphone x yanında ufacık kaldı. parmak izi okuyucu gerçekten anlamsız derecede hızlı ama sanırım bu artık standart hale geldi tüm cihazlarda.

bu arada migros ve kipa'lara gelmiş 4100 liraya cihaz aklınızda bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

kadıköy'de bahariye mobil var caferağa taraflarında. oradan aldım.

sahibinden'de linki var hatta

cihazı alalı 1.5 hafta falan oldu sanırım benim ve gerçekten ios'a aşırı benzetilmiş olduğu için kullandığım tek akıcı android oldu herhalde.

kamera iyi, yüz tanıma çin yazılımında mükemmel, global rom'a geçiş yapınca sorunlar varmış o yüzden geçmedim henüz stabilleşmesini bekliyorum iyice.

cihaz iphone x plus gibi görünüyor. iphone x yanında ufacık kaldı. parmak izi okuyucu gerçekten anlamsız derecede hızlı ama sanırım bu artık standart hale geldi tüm cihazlarda.

bu arada migros ve kipa'lara gelmiş 4100 liraya cihaz aklınızda bulunsun.

anneme almak istiyorum türkce yoksa ugrasamaz kadın.
Sosyal ağlarda paylaş

türkçe yok global rom yüklemediğin sürece. onun için de bir 15 gün bootloader unlock bekliyorsun zaten. sonra da yüklüyorsun ve yüz tanıma gibi özellikler daha kötü hale geliyor nasıl oluyorsa.

ben güncelleme bekliyorum her şey stabil normal hale geldiğinde yüklerim. belki miui 10 beklerim yani tam olarak emin değilim.

bunun haricinde yüz tanıma çin romunda gerçekten başarılı. video fotoğraf ya da başkasının yüzüyle hiçbir şekilde açılmıyor.

fakaat, bana gerçekten çok benzeyen 3 yaş büyük abimi gördüğü anda açılıyor. sorgusuz yani. benmişim gibi davranıyor cihaz sağolsun. ikiz bile değiliz ama gerçekten benziyoruz o ayrı konu tabii.

yine de iphone x'i bu konuda test edebilmiş değilim. ona göre bir yorum yapmak gerekir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kdr teknolojileri var gidip iphone çakması telefon üretiyorlar.
adamların genlerinden kaynaklı kopyalamak, ciddi manada toplum aklı öyle işliyor. kopyalamanın iyi bir şey olması modern çağlar öncesine dayanıyor.. xiaomi neyse de huawei artık büyük oyuncu, o da kopyalıyor tasarımı..

şöyle orjinal tasarımlarla ortaya çıksalar sanki daha bi potansiyelleri olur

bu nedir hacı

Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Ben asus istemem diye çemkirdi şunu aldım . note 7'nin patlamayanı

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV00000A6MC8

Akıllı kadınmış. Asus aldım canavar gibi ve bizden kaynaklanan hatadan dolayı tamirciye verdik. Bu zamana kadar tamirciyle işim olmadığı için ve acelem olduğundan tamirciye gittik. Ben ne bileyim kahvede oturan adamın teknik servis diye dükkan açtığını ! Bu gibi hatalardan dolayı telefon gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

abi o kdr teknolojileri var gidip iphone çakması telefon üretiyorlar.
adamların genlerinden kaynaklı kopyalamak, ciddi manada toplum aklı öyle işliyor. kopyalamanın iyi bir şey olması modern çağlar öncesine dayanıyor.. xiaomi neyse de huawei artık büyük oyuncu, o da kopyalıyor tasarımı..

şöyle orjinal tasarımlarla ortaya çıksalar sanki daha bi potansiyelleri olur

bu nedir hacı

Şaka gibi. O kadar fiyatına rağmen İphone saygım biraz daha arttı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi millet ilk iphone çıkınca bu ne ya böyle diyo ondan sora patır patır android'in çakma iphonelarını bayıla bayıla alıyo ben de bunu anlamıyorum cidden

ilk kulaklık girişi çıktı millet iphoneculara saldırdı reziller diye şimdi bütün yeni telefonlarda kulaklık girişi yok

notch için iphone xlere laf edildi şimdi bütün yeni flagshipler notchlu tasarımla geliyo

harbi sorunlu insanlar ya
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi millet ilk iphone çıkınca bu ne ya böyle diyo ondan sora patır patır android'in çakma iphonelarını bayıla bayıla alıyo ben de bunu anlamıyorum cidden

ilk kulaklık girişi çıktı millet iphoneculara saldırdı reziller diye şimdi bütün yeni telefonlarda kulaklık girişi yok

notch için iphone xlere laf edildi şimdi bütün yeni flagshipler notchlu tasarımla geliyo

harbi sorunlu insanlar ya

hep olacak abi böyle şeyler. geçen forumdonanımhaber birileri lamborghinin launch controlünü eleştiriyordu. e bire amık hayatında arabayı en fazla sokakta yanından geçerken görmüşsündür. piste çıkmışlığın yok, muhtemelen yaşadığın en büyük adrenalin polo ile gece 3de büyükçekmece rampasında 180 yapmış olmandır.
Sosyal ağlarda paylaş

10 çekirdek bile telefon çıkmış ama önemli olan ne kadar dayanabildiği. Öyle sık sık telefon değiştirebilen insanlar değiliz. Şu an İphone 5s kullanıyorum ve hala çatır çatır çalışıyor ve güncellemeleri alıyor. En son ek güncelleştirme vardı. Hafızadan foto falan boşaltıp yapmaya üşendim.

4.0 İnç Ekran Boyutu16 GB Dahili Depolama1 GB Bellek (RAM)1560 mAh Batarya Kapasitesi
Tek Hat Hat SayısıYok 4.5G Desteği1.3 GHz CPU Frekansı2 Çekirdek

Şöyle bir başka markalı telefon şu an ne durumda ? Çoktan çöpe gitmişlerdir muhtemelen

Ben kuzu kuzu batarya değiştirmeye gideyim en iyisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...