Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Abi koltuk konusu Türkiye'de resmen kanayan yara.

Ev için dxracer aldım ancak ne yazık ki sağlık açısından hiçbir artısı yok.

Ofis için Nurus'a baktım hayvan gibi fiyatlar ancak yine ergonomi zayıf. Şekil şemal iyi birşeyler yapmaya çalışıyorlar ama işte sağlık açısından patates. Mecbur Herman Miller, Steelcase vb bakacağım. Onlara da nasıl para yetişi bilmiyorum. İkinci el, teşhir filan düşer belki diye kovalıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

boynunda platin olan biri olarak söylüyorum
alçaklık ayarı olan masa ve sandalye kombinasyonu yeterli, birde kafalık desteği olmalı birde kolları olmalı.

Onun dışında zaten 30 dakkadan fazla sabit oturmamalısınız abi. araba kullanırken falan okta oyun oynarken bi kalkın gezin
serjuhan said:

Abi koltuk konusu Türkiye'de resmen kanayan yara.

Ev için dxracer aldım ancak ne yazık ki sağlık açısından hiçbir artısı yok.

Ofis için Nurus'a baktım hayvan gibi fiyatlar ancak yine ergonomi zayıf. Şekil şemal iyi birşeyler yapmaya çalışıyorlar ama işte sağlık açısından patates. Mecbur Herman Miller, Steelcase vb bakacağım. Onlara da nasıl para yetişi bilmiyorum. İkinci el, teşhir filan düşer belki diye kovalıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu amerikali bebelerin konsol oynarken ayaklarink uzatip geri dogru kaykilarak oturduklari baba koltuklari daha uygun aslinda, insan omurgasi oturmak icin evrilmediginden dolayi yatar pozisyonda agirligin yayilmasi daha uygun saglik acisindan. pc oyle nasil kullanilir bilmem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...