Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

oturma odasında bilgisayar da güzel oluyor. hatun kişi taunt atıyor benim sürekli

haha gene mi öldün
gene aynı adam galiba
başka bir oyun oyna istersen

sonra evde brawl

tam bunla alakali degil ama eski sevgilim cok fazla oyun oynuyorum diye birakmami istiyordu, bigun lolde ranked atarken arayip uzata uzata konusmustu ben de dirdir etmesin diye soylemedim oyunda oldugumu, en son telefonu kapatirken tuh bu maci da kaybedersin zaten son 2 oyunu da vermissin dedi oyle kapatti wtf seklinde kaldim meger internetten takip ediyormus lol hesabimi.

birgun de yatmadan once konustuk sonra yataga girdim, telefon caldi arkadasim dotada 4 kisiyiz gelsene diye israr etti ben de iyi peki deyip kalktim 1 el atip yattim. ertesi gun kiz gene ters ters konusuyor meger steamden son online oldugum saati gormus ona sinir olmus, tf2 falan atiyorduk birlikte o yuzden ekliydik arkadas olarak.

bu da boyle bir animdir.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Kaede said:

oturma odasında bilgisayar da güzel oluyor. hatun kişi taunt atıyor benim sürekli

haha gene mi öldün
gene aynı adam galiba
başka bir oyun oyna istersen

sonra evde brawl

tam bunla alakali degil ama eski sevgilim cok fazla oyun oynuyorum diye birakmami istiyordu, bigun lolde ranked atarken arayip uzata uzata konusmustu ben de dirdir etmesin diye soylemedim oyunda oldugumu, en son telefonu kapatirken tuh bu maci da kaybedersin zaten son 2 oyunu da vermissin dedi oyle kapatti wtf seklinde kaldim meger internetten takip ediyormus lol hesabimi.

birgun de yatmadan once konustuk sonra yataga girdim, telefon caldi arkadasim dotada 4 kisiyiz gelsene diye israr etti ben de iyi peki deyip kalktim 1 el atip yattim. ertesi gun kiz gene ters ters konusuyor meger steamden son online oldugum saati gormus ona sinir olmus, tf2 falan atiyorduk birlikte o yuzden ekliydik arkadas olarak.

bu da boyle bir animdir.

Evlenecek kızı kaçırmışsın ustaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/49022798/bekant-calisma-masasi.aspx

masa olara bunu almıştım. bunun bi büyüğünü kullanan arkadaşımda var köşeli olan o da çok memnun. baya sağlam bişi.

bu arada madem öyle bi işe giriştin mancave falan git bi tane dxracer tarzı bişi al diyip konuyu hemen bilgisayar koltuklarına getiriyorum.

https://www.adoremobilya.com/dxracer-dx-ohdf73-nc-1-profesyonel-oyun-koltugu

OHAAAAAAAA 2k olmuş fiyatı asfdhsadfjashdf

1300e aldığımda pahalı diyodum 1 sene öcne 800e alan arkadaşım var diye.

now fight!!!
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Şu ikea ingo baya f/p masa. Yemek masası kısmında satıldığından gözden kaçıyo ama baya ucuz, ahşap, geniş falan. Ama finişsiz geliyor. Ben üşendiğimden vernik atmadım, elimin değdiği yerler kötü oldu ama bi zımpara atsam mis gib olur yine. Renk renk boyayan falan da var.

Benim kiralik evde vardi bu, yalniz fiyati 59 liraydi olm bunun ne ara 249 oldu?

Bunun soyle bi sorunu var, tablanin altindan -masayi gonyelesin diye - atilmis olan dikey parcalar , quadricepsleri kesiyo. Biraz rahatsiz olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sandalyeyi yüksek pozisyonda falan kullanırsan olabilir, bana dokunmuyo hiç. Dokunuyosa da kesip atarsın ya da tek tarafı takmazsın belki.
Fiyat gerçekten uçmuş ama yine bile çok ucuz, diğer ikea alternatiflere göre bile ucuz kalıyor. İnternette bin tane diy mod var bunu için ucuz olduğundan. Orta sehpa olarak bile bunun bacaklarını kesip kullanmışlar ki ben de orta sehpam eskirse yapıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...