Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

Herşey nasıl atılıyor? Etiketlerine baktın mı hiç :D

Benim makine kombo olduğundan 8kg yıkayıp, 4 kurutuyo. İllaki bi çamaşır odası gerekiyo. Ütü yapmaya falan üşenince patlıyo oda
İşte bakmıyorum, çok da sorun olmuyor :)

Bizim kurutma ayrı makine, uzun süreli düşük devir programda sabit duruyor. 7 kg çamaşır, 7 kg kurutma var. Direkt atıyoruz biz, ilk kurutma sonrası biraz çekiyor ama minimal bir çekme yani düdük gibi olmuyor, o yüzden sorun yaşamadık genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

4 yıl önceki halimi gördüm :(
Şimdi çocuk odası oldu en son ikinci el ikea'nın en küçük masasını aldım(73cm genişlik) , ayda 1-2 kere pc'yi açıyorum..

bozmayın moralini, gaza gelmiş, hevesini alsın işte. senin yapamadığını yapsın ne güzel, sonra bi başlık açılır eşyaların bi kısmı satılır buralarda

bizim de evde ilk taşındığımızda misafir odasına convert edebilecek hobi odası yapmak için ayırdığımız oda vardı, uzun bi süre 4 duvar dibinde kolilerin/eşyaların yığılı durduğu, odanın ortasında çamaşırlığın bulunduğu ve kenarda ütü yapılan bi oda olarak kullanıldı. yeni yeni toparlandı oda, son bi iki parça kaldı kaldırılması gereken
Sosyal ağlarda paylaş

(tu)
Black-ice said:

çocuğu olunca o zaman düşünür artık bırakın adam bi newly wed tadını yaşasın. topicte her sayfada 3 kere fln yazılıyor galiba bu artık bu konuda bi anlaşın bence.

herşeyin zamanı var, bunları yapmanında tam zamanı. Gecikirsen yapamazsın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...