Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer Online - rapper256

letumexordo

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

oha adam alpha'daki oyun buglı diye ağlamak için konu açmış lan hohahahahah
ingilizce'si kötü olabilir de asıl bu daha vahim.

Sakat mısın birader? Ben daha o zaman Alpha'nın ne olduğunu bilmiyordum bile. Ayrıca Alpha'daki oyunun buglarını söylemeyeceksin diye bir şey mi var harbi sorunlu bu çocuk yemin ediyorum. Bug'u görürsem yazarım ulan adamakıllı server'ı test etmeden çıkarırsan o kadar bug olur tabi. Server kaç yıldan beri hâlâ Alpha'da. Her boka ağlamak demeyin ulan liseli misiniz siz. Arkan dönükken skill atılmıyordu oyunda tam kanserdi. Bu gibi şeyleri belirtmek için konu açtım. İstediği kadar Alpha'da olsun bu kadar noobluk olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

letumexordo said:

deftonez said:

belli ki engelli, he diyip geçin niye üstüne gidiyorsunuz adamın? intihar etse kendine zarar verse hoşunuza mı gidecek?

Engelli falan değilim birader böyle düşünüyorsan sen tek hücreli bir amipsin.

tabii ki değilsin senin için söylemedim zaten. sen özel birisin.
Sosyal ağlarda paylaş

deftonez said:

letumexordo said:

deftonez said:

belli ki engelli, he diyip geçin niye üstüne gidiyorsunuz adamın? intihar etse kendine zarar verse hoşunuza mı gidecek?

Engelli falan değilim birader böyle düşünüyorsan sen tek hücreli bir amipsin.

tabii ki değilsin senin için söylemedim zaten. sen özel birisin.

Yav yürü git taşşak geçme benimle.
Sosyal ağlarda paylaş

birader olayı biraz detaylı anlatman lazım. yani ilk post taki özen sonraki postlarında yok. kimdir, nedir bu kullanıcı, oyun içi adı ne, buradaki nick ne olabilir, bir düşün, buluruz.

şuna bir bak derim ayrıca
https://forum.paticik.com/search.php?42,author=8028,match_type=USER_ID,match_dates=0,match_threads=0
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Bu adam kim yamuk yaptı ise, hemen kendini belli etsin.

Çok Kızdım la şimdi.

Edit :
Bu Profili gördüm:
https://www.ilkarkadaslik.com/kisi.php?id=808334

Bu profili gördükten sonra :

Laayn yamuk yapan bizi niye çağırmadın, beraber daha güzel yamuk yapardık.

IP'nden ev adresini bulup molotof atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

birader olayı biraz detaylı anlatman lazım. yani ilk post taki özen sonraki postlarında yok. kimdir, nedir bu kullanıcı, oyun içi adı ne, buradaki nick ne olabilir, bir düşün, buluruz.

şuna bir bak derim ayrıca
https://forum.paticik.com/search.php?42,author=8028,match_type=USER_ID,match_dates=0,match_threads=0

Eyvallah birader derdime ortak olmuşsun da hatırlamıyorum 4 sene geçmiş üzerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

ahahahahahahaha
nasıl da rezil oldum sen öyle söyliyince ahahahha
yav allah canını almasın çok güzel baitlemişsin beni haahhahaah

Evet baite gelince bayağı bir rezil oldun, paticik'te tipten vurmaya çalışıyor yıkık herif ahahahahahahahahahaha Olm bari troll yapıp dalga geçecekseniz yıkıklık yapmayın lan. Burda kendi fotoğrafınızı atacak özgüveni olmayan asosyal heriflersiniz başkasının tipiyle dalga geçmeye çalışıyorsunuz güya. Sen şey değil misin ya tartışmada göt olunca tipten vurmaya çalışan yıkık ahahahahahahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Belli ki bu arkadas toplum icinde nasil konusacagini henuz cozememis, insanlara hakaret etmenin hos bisey olmadigini idrak edememis, forum ahalisi de hala bu tip arkadaslara biraz daha hassas yaklasilmasi gerektiginin farkina varamamis. O yuzden kitliyorum konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...